Spider-Man od Sony se těší z třetího DLC Silver Lining – NOVINKY

Nejnovější Spider-Man od Sony má za sebou již dvě příběhová DLC. Vývojáři do dnešního dne ohlásili příchod pouze tří datadisků, dá se tak počítat, že třetí bude opravdu prozatím poslední. Respektive, tři DLC vyjdou jen v season passu jménem City That Never Sleeps, v dalším balíčku pak mohou dojít další datadisky. Zpět ale k tomu hlavnímu – první datadisky The Heist a Turf Wars jsou již venku. Venku se objevil i trailer na třetí část prvního příběhového season passu. Datadisk se jmenuje Silver Lining a právě v těchto dnech se začíná prodávat.

Největší novinkou bude, jak jinak, pochopitelně příběh hry. Hlavní současní nepřátelé pavoučího muže z New Yorku jsou Black Cat a Hammerhead. V novém DLC však dorazí i Silver Sable, postava z universa Spider-Mana. Silver Sable není vyloženě zápornou postavou a není přímo proti Spider-Manovi. Má ale nemálo problémů se Spidyho nepřáteli, a tak se rozhodne řešit tyto trable na vlastní pěst. Tím ale může v ulicích New Yorku vzniknout pořádný chaos a mohou na to doplatit obyčejní civilisté. To se Spider-Manovi rozhodně nelíbí a cítí tak povinnost celou situaci vyřešit. Příběh tak dostane malinkatý facelift, nové postavy, nové zápletky, a bude zase o to zajímavější.

Kromě nového příběhu a nových výzev a vedlejších map se dočkáme i plna estetických novinek. Ve hře budou především tři nové obleky, na které si uživatelé potrpí. Ve hře se objeví i speciální oblek z původního hraného filmu Spider-Man v hlavní roli s Tobeyem Maguirem a Kirsten Dunst. Ten ve hře doposud scházel, jedná se však o jeden z nejoblíbenějších kostýmů samotného pavoučího muže. DLC Silver Lining vychází právě v těchto dnech a je doplněno i o trailer, který perfektně ukazuje, jak bude nový obsah ve hře vypadat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *