Spider-Man: The Great Web – Uniklý trailer poukazuje jak měla hra vypadat!

Insomniac Studios byla hacknuta v prosinci 2023 a odhalilo se, že pracují na multiplayerové hře Spider-Man s názvem Spider-Man: The Great Web. Nyní se objevil trailer, který ukazuje detaily této hry. Trailer naznačuje, že hra měla být opravdu kooperativní hrou až pro pět hráčů současně. Vidíme různé varianty Spider-Mana, včetně Spider-Gwen a Spider-Mana 2099. Příběh se měl točit kolem otevření multivesmíru a spojení různých Spider-Manů, aby bojovali proti Sinister Six. I když trailer vypadá velmi propracovaně, hra byla nakonec zrušena, ne kvůli hackerskému útoku, ale z neznámých důvodů.

Hra měla nabízet různé kostýmy pro hráče a možnost přizpůsobení postav. Concept trailer naznačuje, že hra by se mohla inspirovat filmem Into the Spider-Verse a nabídnout podobný styl. Je možné, že se měl titul pravidelně aktualizovat. Možná by tedy přibývaly noví Spider-Lidé apod.

„New York. Nic na světě bych neudělal pro tohle velké, krásné jablko. V jednu chvíli si dáváš kousek z Vinnie’s a v druhou zastavuješ útěk superpadoucha z vězení. Někdy to zvládneš jako osamělý vlk, ale s kamarády je to mnohem lepší. Už jsem viděl Sinister Six… Ale nikdy ne tak metodicky – tak divoce. Myslím, že tentokrát nebudu stačit, lidi. Ale společně bychom mohli být.

Trailer

Zrušení hry Spider-Man: The Great Web je dalším zrušeným multiplayerovým projektem od společnosti Sony. Dříve bylo již zrušeno multiplayerové rozšíření The Last of Us Factions od Naughty Dog.

I když trailer ukazuje zajímavý a potenciálně zábavný koncept, není jasné, zda by tato hra byla úspěšná. Uniklý trailer odhaluje, že hra by mohla nabídnout nové a rozpracované prvky multiplayeru v New Yorku. Objevují se různé verze Spider-Mana, a možnost spolupráce proti nebezpečím Sinister Six. Nicméně, zrušení hry naznačuje, že ani společnost Sony neviděla dostatečný potenciál ve hře, aby ji dokončila a vydala na trh. Ještě než začneme litovat zrušení hry, musíme více pochopit, jaký typ hry by to byl a jak by fungovala multiplayerová složka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *