Sprocket – NOVINKY – Simulátor vývoje nových válečných strojů!

Hry jako World of Tanks nebo War Thunder jsou i po letech oblíbené mezi hráči a není asi nikdo, kdo by si je jednou nevyzkoušel. A možná, že jedním z důvodů proč, jste si tyhle vyzkoušeli bylo, že jste chtěli na vlastních obrazovkách vidět, jakou škodu dokáže váš tank napáchat. Jestli jste ale někdy toužili po designování vlastního válečného stroje, je tady pro vás Sprocket.

  • Datum vydání: 26. srpna 2021
  • Vývojář: Hamish Dunn
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux, iOS

Sprocket je simulátor, ve kterém hráč navrhuje nové tanky a to buď v sandboxu nebo v misích. Hra je zatím v Early Accessu a zůstane tam ještě asi dalších 24 měsíců. Je to celkem pochopitelné číslo, na hře pracuje jeden člověk a ne celý tým lidí. Během Early Access verze bude do hry přibývat nový obsah jako jsou třeba součástky, nové scénáře, přibude podpora modů a v nějaké fázi vývoje se objeví i kooperativní multiplayer a malý PvP mod.

Sprocket je hlavně o navrhování vlastních válečných strojů. Dostanete hromadu součástek na ještě větší hromadě pancíře a jak s tím naložíte je jenom na vás. Všechno se odvíjí jenom od toho, co od nového stroje potřebujete.

Potřebujete rychlejší stroj nebo něco pomalého s obrovským dělem? Jste omezení technickými možnostmi? Záleží vám na tom, jak bude finální produkt vypadat nebo prostě jenom něco splácáte dohromady? Všechno jsou to moc dobré otázky a hra vás nechá najít na ně odpovědi.

Je na jenom na vás poskládat všechno od podvozku až po pojezdová kola. Hmotnost tanku logicky ovlivňuje výkon. Umístění posádky ovlivňuje nejen tank, ale samozřejmě i jejich naděje na přežití zásahu, protože každý tank si můžete vyzkoušet na střelnici.

Sprocket je ideální hra pro všechny, kteří si tank design chtěli kdy vyzkoušet. Myslím, že není podobná hra nebo taková, která by odváděla přinejmenším stejně dobrou práci. I v Early Accessu, se všemi bugy a nedodělanými scénáři je to už teď hrozně zábavná hra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *