Star Wars Battlefront II konečně navštíví Obi-Wan Kenobi

23. 11. 2018 Jakub Fišer
1 625 zhlédnutí

Během letního festivalu her oznámilo studio Electronic Arts, které vydává titul Star Wars Battlefront II, že spouští aktualizování nového obsahu s jménem Clone Wars, tedy Klonové války, což označuje jednu éru epochálního příběhu Hvězdných válek. V průběhu léta a podzimu se EA snažilo hru řádně aktualizovat. Průběžně dorazilo plno nových skinů pro vojáky republiky, také separatisty, dočkali jsme se dokonce jednoho ze čtyř nově oznámených hrdinů, a sice Generála Grievouse. Teď EA šláplo do pedálu a představuje novinky, které dorazí příští týden, respektive do konce listopadu by tu měl být. A podle přiloženého traileru se máme opravdu na co těšit.

Záběry sledují bitvu na planetě Geonosis v železitých pouštích. Novinek je ale více, v první řadě tedy celá nová mapa. V bitvě lze vidět i několik nových dopravních prostředků, hlavně pak ty Republiky. Na prvním místě jde o tank AT-TE, který dokázal prorážet defenzivu soupeře svým dělem. Na něj navazuje několik vznášedel používaných rovněž armádou Republiky. Svá vlastní bojová vozidla ale jistě ukáže i temná strana. V neposlední řadě přijde na řadu nový hrdina, a sice rytíř Jedi Obi-Wan Kenobi, který vedl první i druhou Bitvu o Geonosis. Proti němu se postaví General Grievous, o kterém již byla řeč a který byl do hry přidán v samostatném updatu a o němž již něco málo víme.

V budoucnu, tedy v zimě, by do hry měly dorazit ještě dva hrdinové – Anakin Skywalker a Hrabě Dooku – také plno nových skinů pro vojáky a krom toho také vylepšená zvuková stránka hry a s ní i vylepšený squad system. Při čekání na nový update s Obi-Wanem Kenobim doporučujeme prohlédnout si vypuštěný trailer, který novinky v listopadovém updatu velmi dobře shrnuje. Další novinky pravděpodobně dorazí až po Vánocích, toto je tak zřejmě poslední velký update roku 2018.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0