Star Wars Battlefront II – NOVINKY – EA láká na Klonové války

Tisková konference společnosti Electronic Arts jménem EA Play, která je oficiálním předzvěstem zámořské E3, je zdárně za námi. Viděli jsme nový ročník fotbalového simulátoru FIFA, nový americký fotbal NFL, nový basketbal NBA Live a také jsme se konečně dočkaly druhého dílu Unravel i dlouho očekávaného sci-fi RPG Anthem. Krom toho však padlo několik slov i o současných Star Wars Battlefront II, které obohatí jednak nový obsah s Hanem Solem v hlavní roli. Na pár měsíců dopředu však představili vývojáři z EA i nový obsah jménem Klonové války. Na jaké novinky nás vývojáři během jejich E3 vystoupení nalákali?

Jednou z těch hlavních novinek je čtveřice nových hrdinů. A jelikož se jedná o poměrně hlubokou historii série Star Wars, do popředí musí vyjít letití hrdinové. Za Světlou stranu Síly to bude neohrožené duo Obi-Wan Kenobi a Anakin Skywalker, zatímco na straně zla se proti těmto (a již dávno existujícím hrdinům) postaví kyborg Grievous a hrabě Dooku. K dalším novinkám se přiřadí planeta Geonosis, na které probíhá notná část klonových válek. Vyjma těchto novot se ke slovu dostane i zbrusu nový herní režim, a tím je klasický Conquest. Na mapě tedy budou rozsázeny rozličné body, které bude ta či ona strana dobývat. Pamětníci si jistě vzpomenou na původní sérii Star Wars Battlefront, kde byl režim Conquest jedním z těch nejoblíbenějších.

Update Clone Wars však dorazí až později tohoto roku, těšit se však můžeme i na velmi brzy příchozí aktualizaci, která nám přinese obsah spojený s nedávno vydaným filmem Han Solo, kdy se příběh točí hlavně kolem tohoto pašeráka a jeho přítele Chewbaccu. Aktualizace spojená s Hanem Solem by měla přijít 12. června a láká na ni i trailer. Update Clone Wars je zatím v nedohlednu, ale hned jakmile se objeví trailer, budeme o tom informovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.