Star Wars Battlefront II – NOVINKY – famózní trailer a kupa novinek

Vzpomínáte si ještě na listopad roku 2015, kdy po dlouhé době vyšla na první pohled nadějná hra z univerza Hvězdných válek? Ano, skutečně, Star Wars Battlefront byla na první pohled a na první zapnutí naprosto okouzlující hra a i pro mě to stále zůstává jedna z nejkrásnějších her, které jsem kdy hrál. Engine Frostbite 3, který studio DICE pro tento titul vyvinulo byl neskutečným počinem. Ovšem od roku 2015 až do dubna 2016 se hra velmi proměnila a to především negativně. Vyšlo plno přídavného obsahu, bohužel ale jen ve formě DLC, které jste si museli zaplatit. Nebudu lhát, pokud vlastníte všechny datadisky, hra je plná obsahu a její hraní je skutečná radost, ovšem museli jste si kvůli tomu hru zaplatit dvakrát, a to rozhodně nikoho nepotěší. To, co ovšem nás – fandy Star Wars – potěší, je fakt, že EA společně s DICE představili trailer na nové pokračování, které se má poučit z chyb prvního dílu a má nám přinést skutečnou intergalaktickou zábavu; po vzoru původní série Battlefront.

Pojďme rychle na ony novinky. Hra se bude jmenovat Star Wars Battlefront 2 a vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4. Nově přinese i příběh, tedy kampaň, ve které budeme hrát za ženskou postavu Iden, což je velitelka speciální jednotek Impéria nazvaných Inferno Squad – takže ano, příběh hry budeme sledovat z pohledu „temné strany“. Příběhová kampaň se bude odehrávat hned po konci šesté epizody, kdy jednotky Impéria sledují na Endoru výbuch Hvězdy smrti. Se singleplayerem ale ještě nekončíme. Hra nabídne (opět po vzoru původní Battlefront II) velkou plejádu větších či menších map, které se budou hodit pro velké singleplayerové bitvy, které ovšem budete moci hrát i v rámci jedné konzole nebo počítače a to s kamarádem pěkně vedle sebe. Nicméně tím volně přecházíme k multiplayeru jako takovému. Ten se zase pro změnu ponese v duchu prvního dílu nových Battlefrontů, neboť zde není moc důvod nic měnit – první díl má online multiplayer dobře propracovaný.

Vývojáři slibují, že obsahu bude protentokrát skutečně dost, řada přijde na mapy jako Tatooine nebo neméně legendární Hoth. I hrdinských postav bude velké množství, v traileru zazářily hvězdy jako Dart Maul, Kylo Ren nebo Master Yoda. Star Wars Battlefront II vychází 17. listopadu 2017 na již zmiňované platformy, ale ještě se o hře dozvíme mnohé, především 4. května nebo na letní konferenci E3, kde nové Star Wars nesmí chybět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.