Star Wars: Battlefront II – NOVINKY – Nové Hvězdné války se chystají do beta testu

Herní rok se nám blíží ke konci, ještě stále ovšem čekáme na několik kvalitních titulů, které mají najít svou cestu z obchodů na naše počítače či konzole. Jednu takovou hrou je i Star Wars Battlefront 2. Hra, která ohromila již na E3, ale od té doby prošla slušnou změnou a mnoho se na ní zlepšilo. Základní myšlenku si titul ze světa Hvězdných válek bere především z minulého dílu, ale i z o generaci starší série Battlefront. Nutno uznat, že ta byla mnohem povedenější než první nový díl od DICE. Na vrch má starší série především ve velikosti hry a síle obsahu. Co ale nová generace Battlefront ztrácí v obsahu, dohání perfektním grafickým kabátkem. Polovina fanoušků tak z reinkarnace byla nadšená, druhá polovina dost zklamaná. Ale vzpomeňme, že druhý díl starší série byl také lepší než ten první.

Star Wars Battlefront ze stáje švédské DICE před svým startem do prodeje prošla důležitým betatestem, do kterého se zapojila velká spousta hráčů, pochopitelně otevřeným, kde se vypilovalo plno chyb; uznat je třeba i fakt, že pomineme-li stránku obsahu, byla hra na výborně úrovni (především audiovizuálních zpracováním a designem úrovni). Nicméně přesně podobný test čeká v nejbližších dnech i Star Wars Battlefront s pořadovým číslem dva. Ten začne 6. října, respektive 4. října pro předplatitele, v 10 hodin dopoledne a bude trvat do 9. října.

Betatestování se tak bude moci zúčastnit každý a to jak na konzolích Xbox One a PlayStation 4, tak na PC. K dispozici bude několik režimů, které známe z představení, ale dojde i na oblíbené denní výzvy. K otevření bran Battlefront 2 budete tedy potřebovat jednu ze zmiňovaných konzolí, jejich mladší subgenerace nebo slušně našláplý počítač (v doporučení je Nvidia GTX 1060 a vyšší). Připravte tedy blastery, světelné meče, zasedněte do kokpitů, protože velká hvězdná jízda brzy začíná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *