Star Wars Battlefront II – NOVINKY – Představení na EA Play

11. 06. 2017 Jakub Fišer
1 336 zhlédnutí

Včera večer bylo na konferenci EA Play (což sice oficiálně není součástí velkolepé E3, ale je tak zhruba na stejné úrovni) k vidění plno zajímavých her. Vývojáři začali sportovními klasiky NHL, Madden, NBA Live a samozřejmě FIFA (o té se dozvíme ještě více během tiskové konference Sony na E3); zapomenout nesmíme ani nové Need For Speed Payback. To byla poněkud nuda, neboť ani FIFA ani NBA Live moc nepřekvapily a bylo tak třeba ukázat něco většího. Černé myšlenky posluchačů a internetových diváků mohla protnout kooperační hra Way Out, která se zaměřuje hlavně na příběh a bude striktně fungovat pouze budete-li hrát s reálným kamarádem, tudíž ve Split-screen. Jinak hra přináší příběh dvou kamarádů, kteří se mermomocí chtějí dostat z vězení; atmosféra naznačuje zasazení do 60. let 20. století, máme se tedy na co těšit. Pak ještě padlo slovo o jakési sci-fi novince jménem Anthem, ale o té padne více až na tiskovce Microsoft. Na řadu tak přišel poslední titul tiskové konference Electronic Arts – nové Star Wars Battlefront II.

Již před časem EA vypustila na internet lehký teaser představující bitevní vřavu několika planet a především příběh, který bude hlavním tahákem nových Star Wars Battlefront II. Pánové z EA se ji na pódiu věnovali bezprostředně nejvíc času, dokonce jsme byli svědky přenosu celé bitvy mezi vojáky republiky a separatisty. K vidění byli dokonce i hrdinové, jako například Darth Maul a musíme uznat, že hrdinové vypadají v nových Battlefrontech skutečně parádně.

Další novinky, které hra přinese se týkají hlavně singleplayeru – o příběhové kampani jsme již mluvili, k tomu všemu i oblíbení skirmish, který využijete hlavně v soubojích s vaším kolegou ve split-screenu. Do Star Wars Battlefront se navíc opět vrací systém tříd vojáků, tedy jako tomu bylo dříve – pěšáci, snipeři, piloti, granátníci atd., výběr bude skutečně velký a vývojáři neskrývají zájem přiblížit se Star Wars Battlefront II z roku 2005. Daří se jim to a to je dobře. Star Wars Battlefront II vychází 11. listopadu 2017 na PC, Xbox One a PlayStation 4.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0