Star Wars: Battlefront II – TÉMA – Top 3 nejlepší hrdinové

Nová hra ze série Star Wars: Battlefront s pořadovým číslem II do švédského studia DICE nabízí jakožto přidanou hodnotu nad klasickými jednotkami vojenských pluků i hrdiny, které fanouškovská základna zná z filmové ságy Hvězdné války. Těch je hned několik, každý má své ojedinělé schopnosti, tedy schopnosti, pro které je ikonický a pro které je tolik oblíbený. Já jsem se pokusil vybrat nejlepší tři. Vycházel jsem z kritérií týkajících se hratelnosti, tedy jak dobře se za ně hraje, i z hlediska jejich použitelnosti v boji. Pojďme se na to podívat.

3. místo – Princess Leia

Princezna Leia je jediná v našem výběru, která pochází ze světlé strany a také jediná, která nemá světelný meč. To ale vůbec nevadí, má totiž velmi silnou pistoli, kterou může zaměnit za rychlopalnou útočnou pušku E11. Krom toho také umí házet granáty a v případě nouze umí vyvolat velký a velice bytelný silový štít, který alespoň na chvíli zdrží nepřátelskou ofenzivu. Osobně mám raději hrdiny z temné strany síly, ačkoliv za řadové voják se stala mou oblíbenější stranou právě světlá strana Síly. Pojďme se podívat na Sithy, kteří zdobí náš výběr.

2. místo – Kylo Ren

Zatímco Leia Organa na třetím místě jistě vyvolala údiv, toto je asi všem úplně jasné. Mnoho hráčů tvrdí, že Kylo Ren je vůbec tou nejlepší postavou nových Star Wars: Battlefront II, já však vidím ještě jeden post nad ním, o tom ale až za chvíli. Kylo má svůj mocný meč, k tomu ovládá Sílu, umí tedy nepřátelské vojáky odhodit, přitáhnout a také ohromně silnou schopnost jménem Freeze, tedy mráz či zmrznutí. Zastaví postup nepřátelských jednotek tím, že je zmrazí přesně na tom místě, na kterém jsou a pěšáci tak nemohou nijak reagovat, pouze sledovat, jak jim sithský meč pomalu protíná tělo. Kylo Ren je tank, který má plno energie, plno životů a v nepřátelských liniích tak napáchá opravdu velké škody.

1. místo – Darth Maul

Virblu netřeba, první místo je jasné jak facka. Darth Maul je skutečně nejen jednou z nejzajímavějších postav univerza Star Wars (jeho neznámý původ, jeho učení rytířem Jedi, následný odvrat od Světla a přesunutí se k temné straně Síly, atd.) a také nejlepší postavou ve Star Wars: Battlefront II. Je neobyčejně pohyblivý, se svou světelnou tyčí dokáže způsobit obrovské ztráty a k tomu všemu vládne Silou, nepřátelské vojáky tak jednoduše zasáhne i z ne úplné blízkosti. Nemluvě o jeho rotujících skocích, které ho dopraví kam potřebuje a on tak může být téměř na několika místech na jednou. Potkat ho v bitvě, prchal bych daleko, ale možná ani to by nepomohlo. Je to stroj na ničení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *