Star Wars Battlefront III – Hráči byli okradeni, míní vývojář!

Star Wars Battlefront III byla očekávaná hra ze série Star Wars Battlefront, která nikdy nevyšla. Přestože studio Free Radical Design pracovalo na třetím dílu od roku 2006 a hra byla dokonce hotová z 99%, byl projekt zrušen v roce 2008. Toto zrušení mělo řadu důvodů, včetně finančních problémů a problémů s dodržením termínů.

Star Wars Battlefront III měla být dalším pokračováním úspěšné série her zasazených do světa Star Wars. Předchozí díly byly vydány v roce 2004 a 2005, a okamžitě se staly hity. Hráči se mohli připojit k bojům na různých planetách z filmů Star Wars a hrát jako oblíbené postavy z filmů, jako jsou Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader a Boba Fett. Hry také nabízely různé herní režimy, včetně bitvy o kontrolní body a přežití.

Po úspěchu prvních dvou her se očekávalo, že třetí díl bude ještě lepší a rozšíří možnosti, které jsou v Battlefrontu k dispozici. Měla být vylepšená grafika, větší množství planet, nové postavy a nové herní režimy. Hráči měli mít možnost bojovat na ikonických planetách, jako jsou Coruscant, Tatooine, Hoth a Endor. Také se měly objevit nové postavy, jako jsou Obi-Wan Kenobi, Jango Fett, Mace Windu a General Grievous.

Bohužel, hra nebyla nikdy vydána, a fanoušci se museli spokojit s Battlefronty, které byly vydány v letech 2015 a 2017. Tyto hry byly vytvořeny studiem DICE a EA, a nabízely mnoho z vlastností, které byly původně plánovány pro Battlefront III.

Navzdory tomu, že Star Wars Battlefront III nikdy nevyšla, stále existuje zájem o tuto hru. Fanoušci se dozvídají nové informace o vývoji hry, jako jsou koncepty uměleckého designu a vývojové záznamy. Ačkoliv tomu, že hra byla zrušena, stále se jedná o zajímavý kousek historie herního průmyslu a fanoušci se stále zajímají o to, co by mohla být, kdyby byla dokončena a vydána.

TwitterNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *