Star Wars Jedi 3 – Cal potvrdil vývoj třetího dílu série!

Třetí díl série Star Wars Jedi je nyní v plném proudu vývoje, což představuje vzrušující zprávu pro fanoušky této epické herní série. První dvě hry, Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivor, si získaly velkou popularitu a úspěch, což naznačovalo, že další pokračování by mohlo být na obzoru.

Herec Cameron Monaghan, který nejen že propůjčuje svůj hlas hlavní postavě Calu Kestisovi, ale také slouží jako model pro tuto postavu, nedávno potvrdil na konferenci Ocala Comic Con 2023, že třetí díl je ve vývoji. Monaghan sdílel své nadšení z této práce a ujistil fanoušky, že tým vývojářů se snaží přinést něco opravdu úžasného.

Je však třeba poznamenat, že nedávno byl ohlášen odchod šéfa vývoje Stiga Asmussena ze společnosti Respawn Entertainment, což vyvolává otázky ohledně vlivu tohoto kroku na kvalitu třetího dílu. Fanoušci budou muset trpělivě čekat na další informace.

Andrew Wilson, CEO společnosti Electronic Arts (EA), která stojí za vývojem těchto her, vyjádřil své uznání vůči Respawn Entertainment a označil je za neuvěřitelný tým, který přinesl hodnotu jak akcionářům, tak globální hráčské komunitě prostřednictvím her jako Apex a Jedi. Wilson také naznačil, že v Respawnu probíhají práce na dalších projektech, které mají potenciál přinést vynikající herní zážitky.

Youtube

I když je vývoj třetího dílu série Star Wars Jedi zatím v raném stádiu a máme jen omezené informace, fanoušci mají důvod být nadšení z toho, co přinese budoucnost této oblíbené herní série. Doufejme, že se týmu podaří překonat výkonnostní problémy, které postihly nedávnou hru Star Wars Jedi: Survivor, a že nový díl přinese další vzrušující dobrodružství v tomto ikonickém vesmíru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *