Star Wars Jedi: Fallen Order – NOVINKY – Dlouho očekávány titul ze světa Hvězdných válek je tu!

Posledním velkým titulem z univerza Star Wars je druhý díl série Battlefront. Tato herní série přináší zážitek spíše ve stylu FPS střílečky, za to série titulů Star Wars Jedi je zaměřena spíše na RPG hráče. Na každý pád, spolupráce EA a Disney přináší nový titul ze světa Hvězdných válek – Star Wars Jedi: Fallen Order. O hře toho zatím moc nevíme, každopádně byl ale titul oficiálně oznámen a to znamená, že nad obzorem visí nová Star Wars hra!

O hře zatím skutečně moc informací nevíme, ale podle všeho nás příběh zavede do období mezi třetí a čtvrtou epizodou filmového dějství. V této době se do popředí dostává notoricky známý Rozkaz 66, který měl na starosti eliminovat všechny zástupce rytířského řádu Jedi. A v tuto chvíli začíná zápletka, hlavní postava totiž bude Cal Kestis, mladý padawan, který se tak musí, stejně jako ostatní Jediové, skrývat před vojáky vykonávající Příkaz 66.

Něco málo informací vývojáři během konference Star Wars Celebration ztratili i na téma hratelnosti. Chybět by neměly logické hádanky, platforming a také komplexní soubojový systém, který může připomínat For Honor či RPG hru Sekiro Shadows Die Twice, která je svým soubojovým systémem vyhlášená. Vývojáři se nechali slyšet, že na každého nepřítele budete muset zvolit jinou taktiku a umění světelného meče rozhodně nebude jen tak.

Ze Star Wars Jedi: Fallen Order zatím byl vydán první trailer, který odhaluje příběh hry, je natočen v herním enginu, žádnou velkou scénu přímo z gameplay hry ale neukazuje. Na každý pád, hra má podle všeho vyjít až 15. listopadu a všechny podstatné informace, které jsme zatím neodhalili, se dozvíme na obligátním letním herním veletrhu jménem E3, který se bude konat mezi 11. a 14. červnem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *