Starfield – Zdarma k procesorům AMD!

Výrobci počítačového hardwaru často navazují spolupráce s herními vydavatelstvími a přidávají ke svým produktům zajímavé bonusy. Nedávno jsme se dozvěděli od amerického prodejce Newegg a následně se to potvrdilo i u dalších e-shopů, že společnost AMD rozdává očekávanou vesmírnou RPG hru Starfield jako dárek ke svým vybraným grafickým kartám a procesorům. To je opravdu zajímavá nabídka pro fanoušky her.

Na webových stránkách společnosti AMD v Tchaj-wanu byla již spuštěna kampaň, která láká na událost, která začala 11. července. V rámci této akce je ke specifickým procesorům řady Ryzen 7000 a vybraným grafickým kartám Radeon RX 7000 a Radeon RX 6000 rozdávány buď standardní nebo prémiové edice hry Starfield. Na Steamu si lze tyto edice momentálně předobjednat za ceny 69,99 eur a 99,99 eur, což se dá přepočítat přibližně na 1 700 Kč a 2 400 Kč.

Seznam procesorů, ke kterým Starfield bude zdarma

Společnost AMD se stala exkluzivním partnerem Bethesdy pro PC verzi hry Starfield. To znamená, že počítačoví hráči budou mít přístup ke speciálním vylepšením, která jsou optimalizována pro procesory Ryzen. Hra také podporuje technologii FidelityFX Super Resolution 2.0, která zajišťuje vyšší kvalitu grafiky. Zatím nevíme, zda hra podporuje také konkurenční technologie, jako je Nvidia DLSS nebo Intel XeSS.

Pokud jde o systémové požadavky, hra Starfield bude vyžadovat alespoň 125 GB volného místa na pevném disku. Doporučené procesory jsou AMD Ryzen 5 3600X nebo Intel Core i5-10600K a doporučené grafické karty jsou AMD Radeon RX 6800 XT nebo Nvidia GeForce RTX 2080 (nebo novější modely). Pro plynulý průběh hry je také doporučeno mít minimálně 16 GB operační paměti.

Starfield se chystá vyjít 6. září tohoto roku na platformách Xbox Series X/S a PC. Pro hráče, kteří jsou předplatiteli služby Game Pass, bude hra dostupná ihned v den vydání. To je skvělá zpráva pro fanoušky, kteří se nemohou dočkat, až budou moci prozkoumat nový otevřený svět Starfieldu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *