Stargate: Timkeepers – NOVINKY – Hvězdná brána konečně dostane herní zpracování!

Vydavatelství Slitherine představilo na svém streamu hry, na kterých momentálně jejich vývojáři pracují. A mezi všemi ostatními byla jedna strategie, kterou jsem si přála ještě před pár lety a pak na to úplně zapomněla. A teď, když je potvrzená práce na Stargate: Timekeepers se to všechno vrací zpátky a já vážně doufám, že se bude na co těšit.

Práce na úplně první hře na PC z universa Hvězdné brány SG-1 začali. Po třech filmech, třech seriálech a anime už bylo načase, aby se toho nějaké herní studio ujalo a přineslo nám hru, na kterou tak dlouho čekáme. Takže co o připravované hře víme?

Příběh hry bude přímo navazovat na teď už kultovní sedmou řadu SG-1. Tým velitelky Evy McCain má za úkol podpořit O’Neilla, Carterovou, Jacksona a Teal’ca v bitvě o Antarktidu. Hráči se budou moci zapojit do boje proti Goa’uldům, zachraňovat svoje spojence a cestovat napříč místem a časem. Hra bude oficiálně společností MGM, takže by příběh hry měl opravdu stát za to.

Možná někoho překvapí, že nepůjde o FPS nebo o podobnou akci, ale hra by měla být plnohodnotná realtimová strategie. Polské studio Creative Forge Games, které dostalo hru na starost má s vývojem strategií zkušenosti.

Hra je zatím plánovaná na počítače a bude vydaná pravděpodobně na Steamu, ale vývoj je na úplném začátku a v podstatě cokoliv se může změnit.

Minutový trailer oznamující hru toho taky moc neříká, kromě záběru na bránu a slavné melodie tam toho víc není. Lidé ze Slitherine na svém streamu ke hře dodali, že je pro ně čest pracovat na takovém titulu a sami doufají, že se jim povede přivést známe universu k životu tak, aby se hráči chtěli ke hře vracet. Takže asi nezbývá než jim popřát hodně štěstí s vývojem hry a trpělivě čekat na další novinky z vývoje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.