Steam – NOVINKY – Letní slevy

01. 07. 2019 Filip Starý
715 zhlédnutí

Tradiční letní Steam slevové šílenství je zase tady. Akce trvá od 25. června do 9. července a pojďme se podívat na ty nejzajímavější věci. 

V první řadě se tu máme samotné slevy. Mezi nejlákavější kousky patří rozhodně následující: 

Mimo slevy dosahujících až 80% nalezneme na Steamu i další letní zpestření. Tentokrát se jedná o  Steam Grand Prix a výsledkem je to, že k těm nejlepším hrám můžou přijít i ti, kteří nehodlají utratit ani cent. V první řadě si hráč zvolí team. Na výběr je prase, papoušek, zajíc, želva a Corgi. 90% hráčů si samozřejmě zvolilo Corgiho, který v Gran Prix vede. Hráč má za úkol zrychlovat svůj team nitrem a sbírat body. Následně je možné zpomalovat soupeře, plnit úkoly typu “zrecenzujte hru”, “zhlédněte přenos” a další. Díky tomu je možné sbírat body, které lze následně směnit například za 5€ kupón na další nákup nebo si extrémně rychle vyexpit Steam profil, získat badge, apod. 

A teď to nejdůležitější, náhodně je totiž možné získat nějakou ze tří her z vašeho seznamu přání. Třemi hrami jsou myšlené první 3, chronologicky seřazené. Proto je dobré si v seznamu přání dát na první 3 místa hry, které opravdu chcete. Momentálně je nejčastěji splněným přáním hra Cyberpunk 2077, jehož předprodej stojí 59,99€. Výherci jsou vybráni náhodně a není tak důvod své štěstí nezkusit a odkliknout Steam Grand Prix alespoň jednou. 

Steam nám zase nadělil pořádnou dávku her na blížící se léto, teď už se z toho jenom nezbláznit.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0