Steam – NOVINKY – Vánoční slevy

Jsou tu Vánoce 2020 a na platformě Steam se tradičně objevuje vánoční výprodej. Steam tak zase sází na finance, které donesl Ježíšek pod stromeček a na volný čas hráčů, který je ještě dlouhodobě podpořen omezeními ve školách a firmách. Pojďme se tedy podívat na ty nejzajímavější nabídky, které by nikomu neměly uniknout. Bohužel nečekejte, že zde najdete ve slevě novinku Cyberpunk 2077, na to je ještě brzy. 

Zaklínač 3: Divoký hon – 8.99€ (přibližně 240 Kč)
Za tuto hru mluví obrovská řada ocenění, série knih a spousta srdcových fanoušků.

DOOM Eternal – 19.79€ (přibližně 522 Kč)
Doom měla většina z nás spojeného s nejlepší retro FPS střílečkou, ale pak přišel rok 2020 a Doom ukázal, že má stále co nabídnout. 

Phasmophobia – 10.43 € (přibližně 275 Kč)
Tohle rozhodně není pro každého, ale pokud máte rádi Amnesii, Outlast a toto nadšení sdílí i vaši přátelé, tak Phasmophobia je skvělou hrou na zimní večery.

Sea of Thieves – 19.99€ (přibližně 530 Kč)
Další z kategorie „výborné s partou přátel“. Úspěšná hra, kde brázdíte moře a oceány, která se teprve tento rok dostala na Steam. 

Metro: Exodus – 15.99€ (přibližné 418 Kč) 
Za poslední rok/dva vyšla řada špičkových her a pokračování Metra je rozhodně jednou z nich. Akční roadtrip v postapokalyptickém vlaku se skvělým scénářem.

The Sims 4 – 4.79€ (přibližně 126 Kč)
Všichni známe. Za tu cenu? No neberte to. 

Red Dead Redemption 2 – 40.19€ (přibližně 1 060 Kč)
Finalista Steam Awards, hra s řadou ocenění, skvělá práce Rockstar Studios. Prostě další hra, která by nikomu za poslední rok neměla uniknout. 

Death Stranding – 29.99€ (přibližně 795 Kč)
Cenovka pořád ještě vyšší, ale tento počin Hideo Kojimy si to může dovolit. Zkrátka další klenot za poslední rok/dva.

Výše je samozřejmě jenom výčet těch nejoblíbenějších a nejúspěšnějších her, ale Steam toho ve výprodeji nabízí mnohem víc. Vánoční výprodej si můžete užívat až do 5. ledna. Zároveň je taktéž možné hlasovat o hru roku 2020 v rámci Steam Awards. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *