Steam – ZAJÍMAVOSTI – Vánoční slevy jsou tady!

Štědrý den je tady! I když vám samozřejmě za celou redakci přejeme ty nejlepší dárky pod stromeček, je možné, že nastane situace, kdy nebudete s darem úplně spokojeni. A tak vstupuje na řadu Steam a jeho vánoční slevy, díky kterým se můžeme obdarovat sami.

Pro hráče prostě začínají ty pravé Vánoce až když jim na mobilních zařízeních začnou vyskakovat upozornění: „Položka z Vašeho seznamu přání je ve slevě!

Letošní zimní výprodej začal 22. prosince a nakupovat můžeme až do 2. ledna, takže tu přeci jenom ještě nějaká rezerva je. Slev je tradičně tisíce a rozhodně není prostor je zmiňovat všechny. Na řadu se dostanou jenom ty, které stojí opravdu za to.

Dying Light z 50€ na 20€, to prostě nemůže žádný fanoušek pořádného survivalu minout. -66% sleva na The Escapists – příští rok očekáváme druhý díl! Třetí Dark Souls z 60€ na 30€. Další 50ti procentí slevu hledejte u The Witcher III. Většina Telltale Games titulů s průměrnou slevou -70%.

Klasikou jsou také „zombie“ slevy. Left 4 Dead 2 s 80% slevou. H1Z1 z 20€ na 10€. Je libo 7 Days to Die? O 60% méně z původní ceny.

A kdo je pořádným fanouškem strategií – Stronghold Crusader II skoro zdarma, -90% sleva na 3,5€. A k tomu rovnou pátou Civilizaci za 7,5€.

Je toho prostě spousta! (pro většinu) Týdenní volno se musí pořádně využít. Klasikou je také prohlížení front, za které můžete dostávat sběratelské kartičky a kompletovat z nich odznáčky. Další možností, jak získat kartičky je hlasovat v rámci Steam Awards. Ty jsou rozděleny asi do desítky kategorií a každý den můžete hlasovat a získávat tak další kartičky. Vítězné tituly budou vybrány 31. prosince.

Jako každý rok je toho prostě spousta. Nezbývá nic jiného než všem hráčům popřát krásný zbytek roku 2016 a úspěšný start roku 2017. Tituly, na které se můžeme v nadcházejícím roce těšit najdete v našem novém GAMINGu 6! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *