SteelSeries a Cyberpunk 2077 – HARDWARE – Design pro pravé fanoušky

Vydání Cyberpunku 2077 se pomalu blíží a jak už to tak v současnosti bývá, marketing si při vývoji her bere pořádný kus financí a nic se nesmí nechat náhodě. CD Projekt RED se tak rozhodl jít do spolupráce se společností SteelSeries a vypustit ven speciální edici oblíbených Arctis 1 sluchátek. Jedná se o dvojici headsetů, přičemž jeden z nich je určen pro Xbox. 

První headset má označení Arctis 1 Wireless Netrunner Edition a jak již název napovídá, vizuál představuje herní zobrazení neviditelné sítě, kterou aktivujete příslušnou schopností. Působivý žlutý vizuál je obohacen o herní logo na vrchní straně headsetu. Dodáván je s USB-C adaptérem, který je kompatibilní s PC, PS4, Android zařízeními a i s Nintendo Switch. Možností je i využití 3,5 mm jacka. 

Druhý typ sluchátek nese označení Arctis 1 Wireless pro Xbox Johnny Silverhand Edition a design je inspirován rockerboyem Johnnym Silverhandem a jeho robotickou rukou. Co se týče technických specifikací, tak sluchátka disponují výkonnými měniči jako Arctis 9 a o kvalitní zvuk tak je postaráno. Vylepšený adaptér zajišťuje bezproblémovou kompatibilitu s Xbox One a dalšími zařízeními. 

To ale není vše a bonusem je příslušenství v podobě magnetických krytů náušníků a čelenkou na hlavový most. To lze zakoupit pouze v omezeném počtu. Magnetické kryty jsou inspirovány třemi hlavními společnostmi v Night City – Arasaka, Militech a Kang Tao. Příslušenství je je kompatibilní s modely Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC a Arctis Pro Wireless.

Co se týče ceny, tak ta se pohybuje okolo 3 000 Kč. Není se čemu divit, přeci jenom se jedná o bezdrátová Arctis 1, která jsou na tom cenově podobně a kvalitou patří mezi to nejlepší co na trhu najdete. Vydání Cyberpunku 2077 se nám sice posunulo až na 19. listopadu, ale pokud patříte mezi nedočkavce, tak zde máte alespoň příležitost, jak si čekání zkrátit a případně upgradovat headset sestavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *