SteelSeries – HARDWARE – Nové produkty

Společnost SteelSeries představila hned tři nové herní periferie. Jedná se o novou myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5. 

Myši od značky SteelSeries nesou velmi dobré jméno, a to zejména na poli profesionálního gamingu. Rival 3 není v tomto ohledu výjimkou. Z designového hlediska je k dispozici tradiční RGB osvětlení, symetrický tvar a boční tlačítka na levé straně. Rival 3 je opatřena TrueMove Core senzorem c 8 500 CPI a 1:1 trackingem. Každý pohyb je tak v rámci rozlišení senzoru zaznamenán a přenášen na obrazovku. Spínače mají garanci 60 milionů kliknutí. 

Na světě je ohromné množství hráčů, kteří ustrnuli v době a stále využívají pro hraní obyčejné kancelářské periferie,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Měli jsme je na očích a hledali možnosti, jak naše špičkové technologie přepracovat a integrovat je do produktů, které budou dostupné všem hráčům bez výjimek. Nikdo už tak nebude muset využívat průměrné produkty pro hraní.

Výše zmíněný odstavec pro nás znamená, že Rival 3 nalezneme na e-shopech s velmi přijatelnou cenovkou okolo 1000 Kč. Co se týče nových klávesnic, tak ty seženeme přibližně za 2000 Kč (Apex 3) a 3200 Kč (Apex 5). 

Apex 3 vyniká svojí odolností vůči vodě a splňuje normu IP32. Standardem je již antighosting systém, RGB podsvícení a také odnímatelná magnetická podložka pod zápěstí. Odolnost tlačítek je 20 milionů kliknutí. 

Apex 5 je o několik levelů výš. Jedná se o klávesnici s hybridními spínači a konstrukcí z leteckého hliníku, který by měl vydržet opravdu hodně. Velkou zajímavostí je OLED display a rolovací tlačítko, jenž jsou umístěny v pravé horní části klávesnice. Display lze využít k funkcím jako je zobrazení dat v hrách CS:GO nebo Dota 2, případně umí přepisovat zprávy z Discordu a je zde možnost naprogramovat další funkce. Samozřejmostí je také RGB osvětlení a odnímatelná magnetická podložka pod zápěstí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *