SteelSeries – Siberia 200 – Headset pro pravé HRÁČE

Jste nespokojení s vaším headsetem? Hledáte si proto nový, ale nemůžete se rozhodnout který? Tak to pro vás máme skvělou nabídku, a to přímo od SteelSeries – Siberia 200. Pokud si potrpíte na malé hmotnosti, kvalitě zvuku a mikrofonu a nechcete utratit polovinu vaší výplaty, tak můžete přestat hledat. Siberia 200 jsou zkonstruovány přímo pro Vás.

Siberia_200_ForgedRed_Side2

Siberia 200 jsou oficiálně herní sluchátka, ale na poslech hudby jsou sestaveny taktéž moc dobře. Jejich jedinečnost spočívá v lehkosti materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nastavitelný hlavový most je z pružného materiálu, díky kterému vám sluchátka nebudou padat ani při rychlejším pohybu hlavy. Měkké náušníky jsou pohodlné na nošení i po pár hodinách a taktéž jsou dostatečně izolované od okolního prostředí, tudíž Vás nebudou okolní zvuky nijak rušit při hraní. Mikrofon si můžete vždy schovat přímo do sluchátek, tudíž nezabírá žádné místo navíc. Je hodně ohebný a tvárný. Při mluvení nevytváří žádné nepříznivé zvuky a nešumí – což je pro hráče velmi důležité.

1,8 m kabel je pružný a dá se snadno smotat. SteelSeries chtěli udělat sluchátka bez všelijakých nemožných tlačítek, a proto na kabelu najdeme pouze úpravu hlasitosti a off/on mikrofonu. Kabel je zakončen dvěma konektory – sluchátka a mikrofon.

Siberia_200_ForgedRed_Volume

Shrnutí: Sluchátka se dají z části složit, pohodlné i po celém dni hraní, výborný zvuk – na milovníky hudby zapůsobí basy, jednoduchost, nízká hmotnost a velký výběr ze škály barev.

Cena se v tuto chvíli (k datu 3.3.2016) pohybuje okolo 2 000 Kč, což na takto kvalitní herní sluchátka je nic, oproti jiným značkám. Zde neplatí, že za kvalitu se musí připlácet.

Popis:

  • Sluchátka s mikrofonem frekvenční rozsah 10Hz-28kHz
  • Délka kabelu 1,8m
  • 3,5mm sluchátkový adaptér s čtyřpólovým 3,5mm jackem na mikrofon
  • 50mm reproduktory
  • Zatahovací mikrofon
  • Měkké náušníky
  • Citlivost – 112 dB/mW

Mikrofon:

  • Frekvenční rozsah 50Hz-16kHz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *