Strange Brigade – NOVINKY – Indiana Jones a kumpáni!

Strange Brigade je nová kooperační střílečka od tvůrců Sniper Elite. A rozhodně má co nabídnout. Můžete si s dalšími třemi kamarády vyrazit na dobrodružství uprostřed rozpadajících se pyramid, potrestat haldu nemrtvých a vzít si jejich poklad.

Datum vydání: 28. srpna 2018

Vývojář: Rebellion Developments

Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Strange Brigade je jednoduchá i když zábavná střílečka pro 2-4 hráče (dá se hrát i jako singleplayer), ve které se svým týmem objevujete starověké ruiny, pyramidy a další zajímavá místa a hledáte cenný loot. A protože jde o hru zasazenou do prostředí Indiana Jonese je jasné, že tam nesmí chybět puzzly.

Na začátku si hráč vybere charakter, za který si přeje hrát. V průběhu hry si může hráč postavy měnit a naštěstí se nemusí starat o vybavení, protože to se ve Strange Brigade přenáší z postavy na postavu. Jakmile máte zvolenou postavu i vybavení, je načase začít výpravu. Ať už jdete sami nebo v týmu, nemusíte se bát, že byste snad zabloudili. Strange Brigade je koridorovka a příběh v podstatě nemá. To jí naštěstí neubírá na zábavnosti.

Čekají vás hordy nepřátel. Většinou se na vás a vaši partu nahrnou v několika vlnách, občas se objeví i boss a lepší by to být nemohlo. Čím větší palebnou sílu si s sebou vezmete, tím lepší zážitek vás čeká. A i když je Strange Brigade hry, která si dělá srandu sama ze sebe, aspoň u toho vypadá skvěle. Ať už mluvíme o venkovních prostorech nebo o jeskyních a kryptách, Rebellion Developments si na hře dali záležet a jde to vidět.

Strange Brigade si na nic nehraje. Vývojáři slíbili hráčům kooperativní střílečku a přesně tu hráči dostali. A čím víc kamarádů k sobě přitáhnete, tím líp. Sice se budete muset rozhodnout komu připadne vzácný loot, ale to není žádný problém pro partu dobrých přátel. Nebo můžete utíkat napřed, zčořit loot a vypařit se. Strange Brigade není špatná hra, ale za 50-80£ by mohla nabízet trochu víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *