Stranglehold – RECENZE – Akční počítačová hra, na půl detektivka hraná v Third person pohledu

Akční počítačová hra, na půl i detektivka, hraná ve third person pohledu (pohled zezadu na hlavní postavu). Příběh hry je o jednom policistovi z Hong Kongu, který se před několika lety rozešel se svou přítelkyní. Jenže ona už tehdy čekala dítě. Narodila se jim holčička, kterou později unesli i s maminkou. Jak mile se policista, respektive agent dozvěděl tuto zdrcující zprávu, vydal se je hledat a zabít únosce. Hrát začínáte na jedné z mnoha ulic v Hong Kongu, kde máte zabít spojence únosců (mezi spojence únosců patří i přátelé a kolegové agenta, postavy za kterou hrajete). Jenže spojenci si na vás v každé misi vymyslí nějakou lest, jak vás zabít. V různých misích máte za úkol zničit laboratoř na výrobu kokainu. Postupně se budete utkávat se silnými  bossy a podobně. Hra Stranglehold obsahuje několik různých útoků (jinak řečeno combo), jak se zbraněmi, tak i beze zbraní, spoustu druhů pistolí, samopalů, brokovnic, dokonce i kulomety, které mají většinou bossové.

strang

Hra Stranglehold obsahuje dva herní módy – singleplayer (hra pro jednoho hráče) a multiplayer (hra pro více hráčů). Ve hře pro jednoho hráče (v singleplayeru) vás čeká velká řada náročných i nenáročných misí a úkolů, včetně hledání agentovy dcery a manželky. Ve hře pro více hráčů (v multiplayeru) se v první řadě musíte zaregistrovat a pak můžete hrát se svými přáteli, jak na online serverech (online servery jsou servery zdarma), tak i na lan serverech (lan server je soukromý server, který si sami vytvoříte v menu).

stranglehold

Grafický vzhled ve hře Stranglehold je perfektně propracovaný včetně efektů a podobně. Ve hře je také obsažen český dabing, hra je celkově přeložena do českého jazyka (češtinu můžete spolu s českým dabingem stáhnout na internetu).   Stranglehold dabují slavní čeští herci. Hra byla vytvořena v roce 2007 v Unreal Enginu 3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.