Subnautica: Below Zero – NOVINKY – Zima, tma a tučňáci!

03. 02. 2019 Nikola Štěrbová
5 664 zhlédnutí

Subnautica je survival hra, odehrávající se převážně pod vodou, plná divně roztomilých ryb a zářících rostlinek. Základní hra sklidila úspěch, a proto vývojáři z Unknown Worlds Entertainment pracují na novém rozšíření. Jde o stand alone příběhové rozšíření, které před pár dny vstoupilo do Early Acessu a i když příběh zabaví zatím jenom asi na hodinku, zkoumání mimozemské technologie zabere mnohem víc času.

 • Datum vydání: 30. ledna 2019
 • Vývojář: Unknown Worlds Entertainment
 • Platformy: Microsoft Windows

Momentálně je hra v Early Accessu, což znamená, že například nemusí běžet na stabilních FPS. Samotní vývojáři na svých stránkách uvádí, že rozšíření je v začátcích a je tedy plné bugů a glitchů a předem se za tyto nepříjemnosti omlouvají. K tomu dodali, že jim nejde o peníze od hráčů, ale o zpětnou vazbu, bez které se neobejdou. Možné technické problémy však moc lidí nezastavily a nový, ledový svět a jeho podmořská tajemství jsou postupně odhalována. Below Zero by mělo v Early Accessu strávit asi rok a během té doby bude přibývat obsah.

Tentokrát se hraje za vědkyni Robin, která uvízne na planetě 4546B a nezbývá jí, než přežít. Tentokrát má hráč výhodu, tedy pokud hrál základní hru. Kromě několika nových vychytávek se gameplay nezměnil a odpadá tak nutnost učit se nové ovládání. Můžete tak rovnou craftit, scanovat nové ryby, rostliny a minerály a rozšiřovat si kapacitu kyslíkové nádoby. A protože odpadá všechno tohle učení, hráč má víc času na objevovaná mimozemské technologie.

Bude to sice trvat ještě rok, než se dočkáme plné verze, ale s trochou trpělivosti si můžeme užít část hry už teď. Jak často budou vycházet updaty není jasné, všechno bude záviset na komunitě. Vývojáři se snaží o co nejlepší výsledky a hlas fanoušků je pro ně důležitý.

Subnautica: Below Zero je dostupná na Steamu, Discordu a Epic Games Store a její cena se pohybuje kolem 17£.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0