Subway Surfers Tag – MOBILNÍ HRY – Legendární Surfer exkluzivně na Apple Arcade!

Subway Surfer je jednou z těch legendárních starých her, kterou po vydání hrál úplně každý a dodned ji všichni moc dobře známe. S jediným cílem běžet pořád dál a dál, to je prostě hra, která se dá zapnout kdykoliv. Proto některé možná trochu překvapí, že další počin v sérii není tak přímočarý. V novém Subway Surfers Tag nemají hráči tak omezený pohyb, skákání po vagonech se nezměnilo.

  • Datum vydání: 15. července 2022
  • Vývojář: SYBO Games
  • Platformy: iOS

Hned na začátek je asi dobré zmínit, že vývojáři ze SYBO ve svém prohlášení uvedli, že Subway Surfers Tag je hra vyvinutá exkluzivně pro Apple Arcade, její předplatitelé už si ji můžou stáhnout. Hra poběží i na Apple TV s podporou ovladače. A s jejím přechodem na jiné platformy se momentálně nepočítá, přestože původní Subway Surfer uspěl napříč všemi platformami.

Co se samotné hry týká, zmizel koridor, který vás nutí běžet pořád rovně a nahradili ho městské arény, ve kterých můžete v podstatě cokoliv. Kromě stanice metra se podíváme i do doků nebo do parku. Vyberete si jednu ze čtyř hratelných postav (každá má trochu jiné schopnosti) a hurá do ulic, sbírat zlaté mince, značkovat území a předhánět se v tabulkách s ostatními hráči.

Do hry se dokonce přidali jetpacky a podobné vychytávky. A protože je už v samotném názvu hry Tag, má vaše postava baťůžek plný sprejů a barvou rozhodně nešetří.Co ale zůstalo je skákání přes překážky a stackování kombíček. Nově se můžete spojit s ostatními hráči, pokusit se s jejich pomocí sesbírat víc bodů nebo můžete dohromady sestřelit boty a vyčistit si mapu na ještě lepší triky.

Hra bude postupně náročnější. Hlavní záporák a jeho poskoci si nenechají líbit prohru a s tím jak hráč odemyká nové oblasti, zvyšuje se úroveň. A s tím přichází i touha porazit ostatní a být prostě nejlepší s tím nejvyšším skóre.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *