Summer Game Fest 2023 – Velká oznámení!

Summer Game Fest 2023 letos a nejspíš i do budoucna, zastupuje zrušenou E3 a přináší nám hráčům tolil očekávané novinky ohledně her, na které čekáme. A taky oznamuje ty další, na které se čekat teprve bude. Takže jaká je situace?

Mortal Kombat 1

Po letech remasterů a probouzení starých sérií zase k životu je tady Mortal Kombat se svým návratem ke kořenům. Tím se myslí nové postavy a příběhy v úplně novém prostředí, ale mnohem brutálnější a krvavější a no komby, které prostě cítíte i u obrazovky. Datum vydání se zastavil na 19. září 2023 pro všechny platformy.

Banishers: Ghosts of New Eden

Tahle hra vypadá dost zajímavě, nebudu lhát. Máte před sebou svět s přízraky, duchy a další havětí a je jenom na vás zkrotit tyhle výmysly. Hra je od tvůrců Life is Strange nebo Vampyr. A i když má jít o tragický příběh dvou milenců, doufám v nějakou akci. Vychází koncem roku.

Alan Wake 2

Survival horor Alan Wake má své pokračování oznámeno už nějakou dobu. Ale tentokrát se pochlubil i záběry přímo z hraní. Ukazuje se pasáž s agentkou Sagu a víc než cokoliv je to opravdu temný, napínavý kus hry. Tak snad se v takové atmosféře udrží celá hra a nebudou tam zbytečné jumpscary. Datum vydání je 17. října 2023.

Prince of Persia: The Lost Crown

K tomu vracení ke kořenům… pamatujete úplně starého Prince z Persie na sidescrolling obrazovách s pár pixely na každou postavu? No… tak přesně ten se vrátí s méně pixely, lepší grafikou a příběhem, ale stejně. Pro všechny fanoušky nostalgie bude datum 18. ledna 2024 fakt něco.

Lysfanga: The Time Shift Warrior

Přeskakování mezi časovými liniemi je už trochu proflákuté, ale když do toho zamícháte i klony… najednou je tady docela nové sada problémů a hlavně řešení. Tady nepotřebujete armádu a nějak solidní plán. Prostě se naklonujete vrátíte v čase a vyřešíte cokoliv přijde. Aspoň doufám.

Warhaven

Kdyby měl For Honor dítě s vytuněnými mechanikami a někdy až neuvěřitelnými schopnostmi postav, myslím, že by to byl Warhaven. Free to play titul s mapami pro šestnáct hráčů v epických středověkých bitvách vypadá opravdu zábavně a demo se otevře už 19. června.

Final Fantasy 7 Rebirth

První trailer na tuhle legendu byl třešničkou na dortu celého Summer Game Festu. Podle zatím dostupných informací má jít o největší hru naší generace a zážitek, který nabídne bude víc než nezapomenutelný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *