Super Dungeon Bros – NOVINKY – Dungeony Rökheim na vás čekají!

  • Vývojáři: React Games
  • Předběžné datum vydání: Listopad 2016
  • Platformy: Windows, Mac OS X, PS4, Xbox One
  • Žánr: akční, dobrodružné, co-op

Seznamte se s heavy metalovými postavičkami, kteří s vaší pomocí dobudou dungeony. Jejich jména jsou Axl, Lars, Ozzie a Freddie. Každý z nich má jinou barvu, aby se dali lépe rozlišit. Co je ale na této hře tak neskutečně dobré? Je to totiž hra, ve které se bez kamarádů neobejdete. Můžete hrát se 3 vašimi kamarády, nebo si najít „nové“, přímo ve hře. Jak to ale obvykle bývá, bývají to obvykle „lamy“, nebo jste tím bezradným hráčem vy. Pokud vás ale toto omrzí, můžete se do tajuplných map pustit v single playerové kampani.

super-dungeon-bros

Dungeony Rökheim na vás čekají! V této hře se rozhodně schovávat v koutě nebudete. Je to totiž rychlá akce, ve které se nezastavíte. Sbírejte nové předměty, zbraně, oblečení… Mezi vámi a další úrovní stojí pouze hordy nenasytných nemrtvých. Není to ale pouze o síle a ničení. Musíte prozkoumávat celé mapy, abyste byli ti nejlepší. Řešíte hádanky, vyhýbáte se nastraženým propadlinám a nemilosrdným mečům, které vás při sebemenším špatném pohybu rozpůlí vejpůl. Začátek by měl sloužit spíše pro pochopení hry, seznámení se s danou postavou a kouzly. Postupem času bude úroveň stoupat a vaším úkolem je vymýšlet společné taktiky, jak na protivníky.

Hra vypadá vcelku jednoduše, tvářit se tak má. Když proti vám půjde jeden, dva, nebo tři vojáci, vše se dá hravě zvládnout. Co ale uděláte proti stovkám protivníků? Zde to chce již zmíněnou taktiku. Budete bojovník na blízko či na dálku? Každý má své výhody a nevýhody. Bojovníci na blízku mají větší obranu, na dálku se ale rychleji pohybujete.  Líbí se mi, že všichni dostávají stejný obnos peněz, za které si budete moci dokupovat další vylepšení do zbraní.

Není nic lehčího, než si na tuto zábavnou hru, která vás a vaše kamarády zabaví na pár hodin. Plakat z koupí této hry určitě nebudete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *