Super Mario Bros. Wonder – Krásná 2D skákačka pro všechny generace!

Super Mario Bros. Wonder je nejnovějším přírůstkem do oblíbené série Super Mario, který si vypůjčuje prvky z klasických her, jako jsou Super Mario World a Super Mario Bros. 3, a zároveň přináší nové a inovativní nápady. Po dlouhé době nám Nintendo nadělilo 2D Mario hru! Hra oplývá akcí a vzrušením, které hráče udrží v napětí. Příběh se soustředí na boj proti Bowserovi a jeho jednotkám, ale věrně slouží pouze jako záminka pro zábavný a svižný zážitek. 

  • Datum vydání: 20. října 2023
  • Vývojář: Nintendo
  • Platformy: Nintendo Switch

Hra si zachovává základní prvky z předchozích dílů, jako je pohyb postavy do stran a sbírání mincí, ale zároveň přináší vynalézavé prvky, které přehodnocují hratelnost. Můžete se například proměnit ve slona, ničit cihly a nepřátele nebo nasávat vodu a pěstovat speciální semena. Nový atribut umožňuje střílet bubliny, které porážejí nepřátele nebo vytvářejí dočasné plošiny pro skákání.

Hra zahrnuje osobité, ale příjemné koncepty. Čekají na vás noví nepřátelé, včetně výbušných ptáků, rychlých rostlin Piranha Plants a skákajících balónků. Občas můžete prozkoumat pozadí úrovně a pohybovat se mezi různorodými vrstvami. Rozmanité úrovně jsou výzvou pro vaši zdatnost v boji, rychlosti nebo odhalování skrytých cest.

Výrazným prvkem hry je proslulá Zázračná květina, která nečekaným způsobem zvrátí průběh hry. Mario tak například získá schopnost proplouvat lávou nebo se proměnit v Goombu. Tyto zvláštní sekvence vrcholí až po získání dalšího Zázračného semínka.

Wonder je nejen výjimečnou renovací hry Super Mario, ale je také mimořádně přístupná. Obtížnost hry si můžete upravit podle svých požadavků a nedokončené úrovně vám nebudou překážet. Navíc můžete odemykat nové odznaky, které zvyšují vaše schopnosti. Hra překypuje rekreací, nepředvídatelností a neotřelými perspektivami, které vás zaujmou a pohltí. Je to vynikající osvěžení pro milovníky série Super Mario.

Mario překročil hranice herní ikony a dokázal se přizpůsobit různým prostředím, jako jsou kina a zábavní parky. Super Mario Bros. Wonder vnáší do hry humor a mísí klasické součásti Mario Bros. Hra umožňuje hru až čtyř hráčů a poskytuje nástroje, které pomáhají hráčům s různou úrovní dovedností. Je to veselá hra, která přidává rozmarné prvky, jež se k sérii Mario dokonale hodí. Super Mario Bros. Wonder kombinuje dobře známé herní prvky s přidanou bizarností, díky čemuž je přístupná hráčům s různou úrovní dovedností. Doporučil bych Super Mario Bros. Wonder? Ano, s klidným svědomím 🙂 Pokud vaše ratolest vlastní Switch a nebo si ho přeje od Ježíška, se Super Mario Bros. Wonder neuděláte chybu!

9/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *