Super Mario Den – Filmové pokračování, data vydání her a spolupráce s LEGO!

Během Mar10 dne 2024 Nintendo oznámilo několik důležitých událostí spojených s franšízou Mario. První a nejdůležitější zpráva spočívala o přípravách nového filmu Super Mario Bros., který by měl jít do kin v dubnu 2026. Toto oznámení není překvapivé, protože původní film Super Mario Bros. vydělal obrovské množství peněz a byl velmi úspěšný po celém světě.

Dalšími oznámeními bylo potvrzení data vydání remake hry Paper Mario: The Thousand-Year Door 23. května 2024 a Luigi’s Mansion 2 HD na Switch by měl vyjít 27. června 2024. Obě tyto hry jsou remastery původních titulů a Nintendo se těší na pozitivní ohlasy fanoušků.

Nintendo také ohlásilo, že několik klasických her pro Game Boy, jako Dr. Mario, Mario Golf a Mario Tennis, bude přístupných na Nintendo Switch Online. Tyto hry budou dostupné od 12. března 2024. Kromě toho byla oznámena spolupráce se společností LEGO, čímž se potvrzují nové sady Lego Mario Kart. Ty vyjdou příští rok.

Kromě těchto her a filmu Nintendo nabízí také zvýhodněný přístup ke klasickým Mario hrám na Nintendo Switch Online jako součást oslav Mar10 Den. Hráči si mohou zdarma vyzkoušet 14denní členství a dostávat odměny získáváním My Nintendo Platinum Points. Navíc mohou fanoušci využít exkluzivní nabídky na hry jako Mario Kart 8 Deluxe, Mario Party Superstars a další.

Letošní Mar10 den byl pro fanoušky Maria velmi bohatý. Očekávají nový film Super Mario Bros. a těší se na vydání remasterů her Paper Mario: The Thousand-Year Door a Luigi’s Mansion 2 HD na Switchi. Navíc mají možnost hrát klasické hry Mario na Nintendo Switch Online a využít různých nabídek a odměn spojených s těmito oslavami. Sada Lego Mario Kart je další zajímavou novinkou, kterou fanoušci mohou očekávat v roce 2025. Celkově se zdá, že budoucí roky budou pro fanoušky Maria plné zábavy a nových her.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *