Super Mario RPG – Remake kultovního Maria za týden na Switchi!

Během nedávného Nintendo Directu byl odhalen remake hry Super Mario RPG. Původní hra vydaná v roce 1996 zaznamenala velký úspěch a nové remakové zpracování si ponechává původní příběh s několika aktualizacemi hratelnosti. Datum vydání je stanoveno na 17. listopadu 2023 pro Nintendo Switch.

Remake Super Mario RPG bude k dispozici pouze pro Nintendo Switch, stejně jako všechny ostatní hry s Mariem, které nikdy neopustily platformu Nintenda. Fanoušci hry si již mohou předobjednat fyzickou kopii hry u společností GAME a Nintendo Store. Nintendo Store nabízí exkluzivní přívěsek na klíče a akrylový stojánek Super Mario RPG. V obchodě Curry’s je k dispozici levnější verze hry s 20% slevou.

Příběh Super Mario RPG se zaměřuje na spojenectví Maria a jeho přátel při porážce robotického kováře. Hra nabízí tahové bitvy a mnoho fantastických nepřátel. Remake hry ponechává všechny oblíbené prvky původního titulu a přináší aktualizovanou vizuální stránku a filmové prvky.

Protože jde ale o hru s Mariem v hlavní roli, důležitou součástí bude také průzkum světa a skákačkové pasáže, kde pro změnu půjde především o rychlé reflexy. Na výpravu se Mario již tradičně nevydá sám, doprovodí ho princezna Peach, Bowser, který se nechá ukecat k dočasnému spojenectví, a noví hrdinové Mallow a Geno.

Overview trailer

V traileru remaku se objevuje pohled na princeznu Peach ve stylu původní hry, který se následně mění na 3D vizuální podobu. Maria poté vidíme při dobrodružstvích a trailer nám ukazuje aktualizované prvky hry a nové verze klasických skladeb. Hra vypadá jako milostný dopis k původnímu titulu vyvinutému společností Squaresoft.

Remake Super Mario RPG se těší velkému zájmu fanoušků a bude zajímavé sledovat, jak si tento klasický titul povede ve srovnání s dalšími novými hrami na trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *