Super Meat Boy Forever – NOVINKY – Po 10 letech je zpět!

22. 12. 2020 Nikola Štěrbová
526 zhlédnutí

Super Meat Boy se konečně dočká druhého dílu, vývojáři k názvu hry nepřidali jenom trapné číslo, ale její celý název je Super Meat Boy Forever. A poslední slovo v názvu hry je celkem důležité, hra bude mít tisíc levelů a zabere doslova věčnost všechny si je protrpět.

 • Datum vydání: 23. prosince 2020
 • Vývojář: Team Meat
 • Platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Super Meat Boy a Bandage Girl si konečně můžou užívat života bez Dr. Fetuse, během několika šťastných let se jim povedlo založit si rodinku a jejich malý uzlíček radosti, dcera Nugget je pro ně všechno. Všechno ale změní jeden odpolední piknik. Super Meat Boy a Bandage Girl jsou omráčení lopatou a jejich dcera je unesena. Jakmile se hrdinové probudí a zjistí, co se stalo, rozpoutají peklo na zemi.

Levely v novém dílu jsou mnohem brutálnější, než jsme zvyklý a obrazovka smrti se stane součástí vašeho průchodu hrou. Na druhou stranu každý zdolaný level s sebou nese sladký pocit vítězství. Takže se připravte skákat, běhat, kopat, a hlavně trpět v úplně novém světě.

Super Meat Boy Forever bere výzvu, kterou byl první díl na úplně nový level. Vývojáři udělali kolem tisíce levelů, všechny ale hráč neuvidí hned na první průchod. Při spuštění nové hry se vygeneruje sada levelů a při další novém průchodu hrou se vygenerují další. Takže prvních pár průchodů hrou nebudete vědět na co se připravit.

Roztomilé cutsceny a hezká hudba na pozadí vytváří hezký kontrast s gameplayem, vás se do rukou dostává hra u které se smějete, nadáváte a máte chuť vyhodit ovladač z okna. Super Meat Boy Forever vyjde jako první (23. prosince) na Nintendo Switch a na platformě Epic Games Store. Na konzole PlayStation 4 a Xbox One se hra dostane později, ale zatím není známo přesné datum. Na Steamu se hra objeví pravděpodobně až za rok.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0