Super Nintendo World – Další zábavní park v Orlandu! Nová Donkey Kong atrakce!

Super Nintendo World bude součástí nového zábavního parku v Universal Epic Universe v Orlandu. Park bude mít pět různých světů, včetně světa, Harryho Pottera, Jak vycvičit draka a Dark Universe. Všechny čtyři světy budou spojeny pátým světem nazvaným Celestial Park. Otevření parku se plánuje na rok 2025 a bude zahrnovat tři nové atrakce a nový hotel s 500 pokoji.


Super Nintendo World je interaktivní prostor navržený tak, aby se návštěvníci cítili jako ve skutečném Houbovém království. V parku budou k dispozici různé aktivity, včetně jízdy na Duhové silnici v AR verzi Mario Kart, jídla v kavárně Toadstool Cafe a procházky skrz Peachin hrad. Tato expanze zábavního parku je součástí ambicí společnosti Nintendo vybudovat zábavní impérium i mimo oblast her.


Toadstool Café v Japonsku

Universal také plánuje nové zážitky spojené s Harrym Potterem. Ministerstvo kouzel bude spojeno se světem filmů Fantastická zvířata a bude součástí parku Universal Epic Universe. Společnost Universal se ke čtyřem tematickým světům nevyjádřila, ale sdělila podrobnosti o Celestial Parku, který bude označován jako vzácný svět nezávislý na již existujícím zábavním objektu.


Uniklé foto ze stavby nové Donkey Kong horské dráhy

První Super Nintendo World otevřel v Japonsku v roce 2021 a následně v Los Angeles v roce 2022. Obrázky ukazující orlandskou verzi parku byly zveřejněny na oficiálním účtu Nintendo of America. Tato nová verze bude zahrnovat i oblast s Donkey Kongem. Otevření parku se plánuje na rok 2025.

X


Celá expanze zábavního parku Universal Epic Universe nabídne návštěvníkům unikátní zážitky a nové tematické světy. Super Nintendo World bude hlavní atrakcí a zahrne i další oblíbené postavy jako Mario, Luigi, princeznou Peach a Donkey Konga. Očekává se, že park bude velmi populární a přitáhne mnoho návštěvníků z celého světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *