Team Fortress 2 – Čeká nás nový Update!

Team Fortress 2 je online multiplayer akční hra, ve které se hráči staví do role jednoho z devíti různých žoldáků a utkávají se na několika mapách v různých herních modech.

Hra je také známá svým unikátním a vtipným stylem, který je charakteristický pro všechny hry Valve. Každý charakter má své vlastní specifické vtipy, taunty a animace, které hráči milují. Tyto vtipy přispívají k výjimečnému atmosférickému zážitku a dělají hru ještě více zábavnou.  Ačkoliv je hra z roku 2007, stále zůstává oblíbeným mezi hráči, ačkoli se v posledních letech nedostávalo významných aktualizací. Hra přešla na bezplatný model hraní v roce 2011 a přilákala řadu nových hráčů. Aktualizace se od té doby začaly spíše soustředit pouze na údržbu a udržování sezón.

Vývojáři však teď přicházejí s velkou zprávou. Oficiální blog hry oznámil, že v brzké době bude Team Fortress 2 prodělávat několik změn, a to díky plnohodnotné aktualizaci, která vyvolala vzrušení v komunitě. Herec Robin Atkin Downes, který dabuje Medica ve hře, byl také překvapen tím, že se hra znovu začne rozvíjet. Tuto změnu je možné považovat za příslib, že Team Fortress 2 se vrátí zpět do hry.

V této aktualizaci se nejedná jen o opravy či nové předměty. Hráči se mohou těšit na nové efekty, taunty a hlavně nové mapy. Navíc, Valve chce podpořit i tvůrce z řad hráčů a přispěvatelů do Steam Workshop, aby mohli přispět svými výtvory. Tyto nové prvky a tvorba komunity by měly být zařazeny do hry v průběhu léta, i když konkrétní podoba této aktualizace zatím není známa. Valve má volnou ruku a není limitováno pouze na léto, takže vývojáři budou mít dostatek času na vytvoření toho nejlepšího.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *