Team Fortress 2 – Nové mapy, kosmetické předměty a taunty! Nový update je tu!

Studio Valve nedávno oznámilo plány na letní aktualizaci multiplayerové střílečky Team Fortress 2, což vyvolalo v komunitě nadšení i naději na větší změny ve hře. Avšak na základě předchozího zanedbávání Team Fortress 2 ve prospěch jiných her od Valve, mnozí fanoušci a novináři byli skeptičtí ohledně skutečného obsahu této aktualizace.

Jejich obavy se bohužel potvrdily. Letní aktualizace přináší především komunitou vytvořené mapy a kosmetické předměty, což je podobný přístup jako u vánočních a halloweenských akcí. Valve přidal 14 nových map, včetně Sharkbay, Rotunda, Phoenix, Cashworks, Venice, Reckoner, Sulfur, Hardwood, Pelican Peak, Selbyen, VSH Tiny Rock, VSH Distillery, VSH Skirmish a VSH Nucleus. Dále hráči mohou získat 25 kosmetických předmětů a 10 válečných barev z letní kolekce pomocí speciálních beden Summer 2023 Cosmetic Case a Summer 2023 War Paint Case, které opět vytvořila komunita. Navíc je možné najít bonusový předmět Unusualifier v bedně Summer 2023 War Paint Case.

Mann Co. obchod nabízí také 6 nových tauntů, které si hráči mohou zakoupit. Mezi nimi jsou Killer Joke, Star-Spangled Strategy, The Head Doctor, Tuefort Tango, The Road Rager a The Killer Signature. Kromě toho existuje dvacet nových Unusual efektů, z nichž 12 se vztahuje na pokrývky hlavy a 8 na taunty.

Letní událost, která zahrnuje možnost získat Summer 2023 Cosmetic Case a Summer 2023 War Paint Case během hraní, bude aktivní do 15. září 2023. Pokud jste se v poslední době přemýšleli o návratu do světa Team Fortress 2, je toto vhodná příležitost. I když tato aktualizace nepřináší výrazné inovace nebo změny do hry, navštívit nové komunitou vytvořené mapy je vždy příjemným zážitkem, ačkoliv nejsou přímo od vývojářů Valve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *