Teardown – NOVINKY – Demolice a heist v jednom!

Teardown upoutal pozornost hráčů už koncem roku 2022, když si to první verze hry namířila do Early Accessu a poprvé tak nechala hráče kompletně zničit herní mapy s pomocí demoličního kladiva, hořáků a velké demoliční techniky. Destrukce ale není to hlavní, každá mise je svým způsobem heist s unikátním objectivem. A teď tady máme plnou verzi hry.

  • Datum vydání: 21. dubna 2022
  • Vývojář: Tuxedo Labs
  • Platformy: Microsoft Windows, macOS

Kampaň začíná krátkým vysvětlením toho co se děje a co se od vás čeká. Musíte sehnat nějaké peníze, abyste pomohli mámě s účty a jediný, kdo si vás najme jsou lidé, od kterých byste se normálně chtěli držet co nejdál. Aspoň ve skutečném světě. V tom herním je důležité jenom kladivo a úkol, který máte na mapě splnit.

Na začátku nemáte velkou sbírku nářadí, právě proto je demoliční kladivo tak důležité. Velice brzy zjistíte, kolik škody se dá s takovou hračkou napáchat, hlavně když narazíte na lahve s propanem. Hra vám dává volnou ruku ve všem a nesnaží se vás zastavit, bezpečnost práce tady v podstatě neexistuje a vy můžete nerušeně sledovat exploze a hroutící se cihly.

S tím, jak postupujete kampaní se odemykají nové a nové možnosti. Přibývá nářadí i zakázek. Od kladiva se rychle přesunete k bombám a brokovnici, od ničení kůlniček zase k sejfu pod vodou a krádežím tajných dokumentů.

A kdyby vám náhodou přišel některý z levelů příliš složitý nebo těžký, můžete ho jednoduše přeskočit. Vývojáři nenutí hráče vůbec k ničemu. Když ztratíte trpělivost s kampaní plně, je tady samozřejmě sandbox mode. A tam už vás opravdu nic nedrží zpátky. Stačí rychlá cesta do obchodu, kde si naplníte košík diskutabilním množstvím nitro-glycerinu.

Teardown je perfektní odpočinková hra po dlouhém dni ve škole nebo práci. Když prostě chcete vypnout a sledovat chaos a destrukci kolem sebe. Hra dokáže být neuvěřitelně zábavná a nic vám nenutí, jenom je trochu odsunula příběh stranou. Není nijak zajímavý a kromě začátku kampaně vás nemusí zajímat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *