Teenage Mutant Ninja Turtles – Temná adaptace The Last Ronin slibuje jedinečnou herní zkušenost s Želvami Ninja.

Teenage Mutant Ninja Turtles, známé také jako TMNT, jsou oblíbenou sérií již od 80. let. Dočkala se různých adaptací, od kreslených filmů po filmy a samozřejmě videohry. Jedna z nejnovějších videoherních adaptací, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, se stala velkým hitem mezi fanoušky série. Nyní se připravuje další hra, která slibuje temnější a dospělejší pojetí želv.

Podle serveru Polygon je nová hra založena na grafickém románu The Last Ronin. The Last Ronin je pětidílná minisérie, která vyšla v roce 2020 a na jejímž vzniku se podílel Kevin Eastman, jeden z původních tvůrců TMNT. Příběh se odehrává v dystopické budoucnosti, kde katastrofickou událost přežije pouze jedna z želv. Přeživší želva se snaží pomstít těm, kteří jsou zodpovědní za ztrátu jejích bratrů.

Twitter

Nová hra je vyvíjena jako akční RPG pro jednoho hráče, které si bere inspiraci z nejnovějších her God of War. Zaměří se na jednu želvu, ale hráči budou moci ovládat všechny čtyři ikonické zbraně, kterými každá želva vládne. Hra je určena pro starší publikum a bude mít temnější příběh než předchozí hry TMNT. Vývojáři také naznačili, že hra představí nové bojové styly, které obohatí herní zážitek.

Senior viceprezident pro hry a talenty společnosti Paramount Global Doug Rosen poskytl několik informací o vývoji hry. Uvedl, že příběh hry bude úzce navazovat na film Poslední Ronin a že hratelnou postavou bude přeživší želva toužící po pomstě. Ostatní želvy se však ve hře mohou ještě objevit prostřednictvím hratelných flashbacků.

Hra The Last Ronin je jedinečný projekt, který se odlišuje od ostatních her TMNT. Rosen také naznačil další projekty TMNT, na kterých Paramount pracuje, ale neprozradil žádné konkrétní podrobnosti. Uvedl pouze, že společnost pracuje na různých hrách, které jsou určeny pro různé publikum a věkové skupiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *