Tekken 7 – NOVINKY – Legendární bojovka právě vychází!

Každá konzole od Sony z řady PlayStation měla vlastní díl ze série Tekken. Tuto legendární sérii nám přineslo japonské vývojářské studio Bandai Namco a udělali tak velký kus práce pro žánr arkádových (automatových) bojovek. Ten se ale v současnosti ubírá lehce jiným směrem. Prim v žánru bojovek drží americké studio NetherRealm s jejich sérií Mortal Kombat a Injustice a už dávno nepouští ke slovu takové klasiky jako například Street Fighter nebo právě Tekken. To se má ale nyní změnit, Bandai Namco totiž přicházejí s novým dílem série Tekken. Dámy a pánové držte se, kouzlo nových konzolí totiž osvětlí nejnovější Tekken 7!

Nejnovější Tekken 7 jede na Unreal Enginu 4 a to by mu mělo zajistit plynulost a krásný grafický kabátek. Hned zde si ale do hry musíme rýpnout. Podle startovního traileru (který odstartoval vydání hry) sice hra vypadá velmi pěkně, ale nic nenasvědčuje tomu, že by se hra měla od předešlého dílu Tekken 6 nějak diametrálně změnit; hlavně co se grafiky týče. Budeme doufat, že za tím vším je zkreslení způsobené trailerem a že například na PC (kde hra také vychází) bude nový Tekken vypadat naprosto famózně.

Nový Tekken, stejně jako jeho předchůdci, bude dbát na příběhovou linii a přesně proto je hra doporučena především veteránům série. Pochopitelně hra chce přilákat i nováčky, ovšem ti se tak budou muset připravit na 7 dílů trvající příběhovou linku, kterou si budou muset osvěžit, chtějí-li se ponořit do příběhu. Tekken 7 přinese 36 hratelných postav, mezi kterými nechybí Yoshimitsu, Devil Jin nebo Bryan Fury, máme zde ale i některé nové postavy, například robotického humanoida Gigase. Navíc vývojáři nepřímo přislíbili příchod DLC dodatků s novými postavy, klidně i z jiného herního univerza. Hrači se již mohou těšit na příběhovou kampaň, online i lokální multiplayer a plno dalších módů známých z minulých dílů série.

Nejnovější arkádová bojovka od Bandai Namco Tekken 7 vyšla 2. června a zakoupit si ji můžete pro PlayStation 4, Xbox One i PC. Na konzole je cena stanovena na 1 700 až 1 800 Kč, zatímco na Steamu pro PC stojí 50 eur. Pokud vás nenadchl nedávný výkon studia NetherRealm s jejich Injustice 2, jistě jste čekali na nového Tekkena. To, zda-li se vám čekání vyplatilo můžete vyzkoušet hned, tak na co čekáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *