Telltale chystá epizodického Batmana – NOVINKY

20. 12. 2015 David Strnad
942 zhlédnutí

Trailer pro nově ohlášenou sérii zde

Začátkem prosince Telltale odhalilo novou hru dávkovanou po epizodách. Tentokrát si vyslechneme příběh o… Batmanovi! Strhla se vlny protichůdných emocí. Někdo vidí sprosté ždímání peněz, ostatní by rádi zkusili Batmanův příběh coby emotivní a naoko měnící se dobrodružství. Těch už jsme hráli ohromné množství. Kdyby však Telltale uchopilo licenci DC Comics s pečlivostí (jaká se dostala první sérii The Walking Dead), třeba by se stal zázrak. Většina posledních her totiž sklízí průměrné známky. Tales from the Borderlands přinejmenším baví svým humorem, ovšem zastaralý engine nezvládne nároky dnešní doby. Grafiku ještě vynechme, ale škubané animace si hry takových značek nesmí připustit. Přesto neházejme flintu do žita; vyprávění zmiňované studio zvládá bez větších chyb. Hráči v prvé řadě (ne)ocení grafiku, samotný scénář pak hraje druhé housle.

telltale batman 2

„V Telltale jsme poctěni přinést vám unikátní přístup do interaktivního vyprávění jedné ze společensky největších značek světa a s radostí vám oznamujeme, že brzy budeme prozkoumávat, co znamená stát se Batmanem v nové sérii začínající příští rok,“ uvadí spoluzakladatel a CEO v jedné osobě Kevin Bruner. Citace jeho slov se objevila v popisu traileru, jemuž nechybí řeči, kterak nový Batman přivede komplexní možnosti ponořit se hlouběji do světa a myšlenek Bruce Waynea. Kolik slibů se splní, uvidíme příští rok.

Trailerem zní policejní hlášení ohlašující loupežné přepadení. Vše se odehrává v černobílé scéně, na kterou tuš maluje komiksové obrázky. Nutno dodat, že takto vzrušující trailer jsem už dlouho neviděl. Sice v něm nespatříte ani kousek herních záběrů, ovšem cítíte, jako by atmosféra kolem Bruce Waynea něco znamenala. Konec traileru vás asi nepřekvapí, vždyť se sami mrkněte.

telltale batman 3

Jiné zprávy se týkají Marvel univerza. Ano, Telltale plánuje i vesměs konkurenční sérii, vydá ji až v roce 2017. Na obou se podílí též Warner Bros, neméně zkušené studio. Hráčům nezbývá nic jiného, než čekat, dokud se objeví nové informace (které vám přineseme, jakmile je někdo zpřístupní).Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0