Temple Run – MOBILNÍ HRY – Na útěku!

23. 08. 2016 Kateřina Motejlová
2 638 zhlédnutí

Máte chuť si zahrát chytlavou arkádovou hru? Právě pro vás je dnešní hra jako dělaná! Podíváme se totiž na jednu z nejúspěšnějších her, která je zdarma dostupná ke stažení na Google Play a App Store.

Hra byla vydána už v roce 2011 a to původně pouze pro iOS. Pro svůj velký úspěch ji poté vývojáři vydali také pro Android a Windows Phone 8. Původně byla placená a stála 99 centů, později se ale studio rozhodlo ji nechat ke stažení zadarmo.

Příběh této hry je jednoduchý. Vaše postava ukradla z chrámu prokletou modlu, kterou chránily zakleté ďábelské opice. Právě před těmi nyní utíkáte! Cestou sbíráte mince, za které si můžete koupit nejen vylepšení vlastností, ale také nové postavy.

Ovládání hry je jednoduché – pro pohyb doleva a doprava stačí jen mobil naklonit, pro otočení přejedete prstem tam, kam chcete utíkat. Nezapomeňte také vyskakovat a shýbat se, ať se vyhnete překážkám!

Temple Run

Pokud se vám nepodaří uniknout, nezoufejte! Za diamanty, které se dají koupit, nebo nasbírat v určitých úrovních, se můžete vrátit do hry a dále tak pracovat na svém skóre.

Hru vytvořily Imangi Studios se sídlem v americké Severní Karolíně. Další jejich aplikace jsme se dočkali v roce 2013, kdy byla vydána hra Temple Run 2.

Od svého vydání si hra získala velkou řadu příznivců a i v současné době patří mezi jednu z nejoblíbenějších a nejstahovanějších her. Počet instalací přesáhl počet sta milionů. Ohodnotilo ji více než tři miliony hráčů, kteří ji dali 4,3 hvězdičky z celkových pěti.

V recenzích hráči strhávají nejvíce bodů za grafiku, se kterou si ale vývojáři mnohem polepšili právě ve zmiňovaném pokračování.

Temple Run 2 se opravdu může pochlubit lepším zpracováním. Kromě něj nabídne také další vylepšení, nebo postup úrovněmi.

Necháte se nalákat k úspěšné akční skákačce? Který z dílů vás zaujme více?

Ke stažení  na Google Play, nebo App Store.

+ jednoduchý herní koncept
+ chytlavé
+ povedené pokračování

– starší grafika
– po delším hraní stereotypní

6/10

 Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0