TerraGenesis: Operation Landfall – MOBILNÍ HRY – Města na Marsu i Venuši!

Postavit se vlastní základnu na jiné planetě je sen mnoha lidí, nejen vědců a inženýrů z NASA. A rozšířit malou základnu na soběstačné město, kde by pozemšťané mohli vést poklidný život? To zní jako skvělá a zároveň neuvěřitelně náročná práce. A přesně taková je TerraGenesis: Operation Landfall.

  • Datum vydání: 11. srpna 2022
  • Vývojář: Tilting Point
  • Platformy: Android, iOS, Linux

TerraGenesis: Operation Landfall je vesmírná strategie celá o teraformaci Marsu, Venuše nebo Měsíce, budování pokročilé civilizace a celkově přesouvání lidstva na jinou planetu. Jde o sequel k TerraGenesis: Space Settlers, původnímu dílů, který zabodoval na iOS i na Androidu, kde si ji stáhlo přes 28 millionů uživatelů.

Hlavním úkolem je samozřejmě vybudovat město, které má zásoby vody i kyslíku. Kolonisté mají plné ledničky i mrazáky potravin vypěstovaných v laboratořích. A když mají zrovna čas, můžou si zajít do kina nebo posilovny, daleko od rodné planety. Jinými slovy se jako obvykle staráte o to, aby všichni byli co nejšťastnější.

Technika a věda v TerraGenesis je inspirovaná skutečným výzkumem NASA. To co stavíte tak jednou možná opravdu navštíví vzdálenou planetu. A nejen jednu. Druhý díl se prezentuje možností navštívit i jiné planety než jenom Mars.

Hra se vám moc neplete do toho kde budete těžit nebo koho si do svého města pozvete. Všechna tahle malá rozhodnutí jsou jenom na vás. Stejně jako vás nechá vymáchat v meteorické bouři nebo jiném klimatickém výkyvu jiného světa. Hold jste jednou ve vedení a všechno je na vás.

TerraGenesis: Operation Landfall je city-builder strategie se survival prvky a shromažďováním surovin. Dostupná zdarma ke stažení na Google Play a Apple App Store, s nákupy v aplikaci. Nicméně si k veselému budování vlastního města nemusíte nic dokupovat, pokud vám nevadí pár reklam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *