Tesla a její hry – ZAJÍMAVOSTI – Lunar Lander, Cuphead a Fallout Shelter!

Cestování autem je rychlejší a pohodlnější než využívání hromadné dopravy, občas ale musíte někde zastavit a počkat. Třeba na parkovišti u pošty nebo před bankou. A do většiny aut si musíte přinést vlastní zábavu, ale ne do Tesly. Tam si můžete zahrát staré hry od Atari, a v budoucnu se přidá Cuphead, Beach Buggy Racing 2 a dokonce i Fallout Shelter.

Elektromobily od Tesly jsou stále populárnější, a dají se potkat i na našich silnicích. Díky velkému tabletu na palubní desce a výkonnému počítači uvnitř auta se Tesle otevírají možnosti, o kterých si jiné značky můžou nechat jenom zdát. Už minulý rok se v Easter Egg menu zpřístupnila záložka TeslAtari. Hry ze 70. a 80. let jako Asteroids, Lunar Lander nebo Pole Position si můžete otevřít kdykoliv auto stojí a ovládat je můžete přímo na dotykovém tabletu, volantem auta nebo si přes USB připojíte gamepad a je to.

Elon Musk se nechce zastavit u jednoduchých her, už teď se pracuje na portu pro hry z Unreal a Unity enginu. Na letošní E3 jsme viděli první záběry z hraní Beach Buggy Racing 2, protože když už v autě máte volant a pedály sama se nabízí nějaká závodní hra. Další oznámená hra je Cuphead, tu si asi na volantu nezahrajeme, ale jeden gamepad navíc auto určitě uveze. Bohužel zatím nevíme, kdy přesně tento update do auta přibyde, ale když Musk něco oznámí, většinou se toho brzy dočkáme.

 Možná se ptáte, proč byl vůbec Musk na letošní E3 a odpovědí je třetí hra, která se na Teslu chystá – Fallout Shelter. V rozhovoru s Toddem Howardem (Bethesda) se Elon Musk pochlubil, že je fanoušek série Fallout a Fallout 3 zná jako svoje boty. Chce, aby si lidé jízdu i čekání v autě co nejvíc užili, a protože sám hraje hry, je možné, že se v budoucnu dočkáme i vlastního obchodu s aplikacemi od Tesly.

Tesla neporazí klasické konzole ani počítače, jde o zajímavou a originální funkci, ale asi si nekoupíte auto jenom kvůli hrám. A protože je bezpečnost v Tesle na prvním místě nezahrajete si, dokud auto nebude bezpečně stát na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *