The Anacrusis – NOVINKY – Co-op přestřelka s mimozemšťany!

The Anacrusis je co-op FPS pro čtyři hráče. Pasažéři jsou i s obří mezihvězdnou lodí ztraceni v hlubokém vesmíru. A aby toho nebylo málo, nejsou na její palubě sami, ale nevítanou společnost jim dělají mimozemské formy života.

  • Plánované datum vydání: 13. ledna 2021
  • Vývojář: Stray Bombay
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One a Series X/S

V pro nás dost vzdálené budoucnosti, je lidstvo úplně jiné. Pokořilo všechny hranice, které se pokořit dali a uspělo ve všech disciplínách, ve kterých se uspět dalo, alespoň v domovské soustavě. A přišel čas na to, vydat se k novým hvězdám a výzvám.

The Anacrusis je hned od začátku dost přímočará záležitost. Zapomeňte na složitý příběh s epickým vyústěním a složité herní mechaniky. Tady jde hlavně o zábavu a střílení emzáků. Nekonečné hordy se pořád dokola snaží zabrat si pro sebe další a další paluby a je jenom na týmu schopných cestujících, vyzbrojených tím nejlepší, co loď nabízí, aby je zastavili.

Pokročilá AI technologie ovládá celou hru. A nestane se vám tak, že byste si dvakrát zahráli úplně to stejné kolo. Tahle technologie se kromě spawnování nepřátel stará o pokládání zbraní, gadgetů a lékárniček na mapu. A taky přizpůsobuje úroveň hry hráčům, takže ať už jste nováček nebo veterán, vždycky na vás čeká adekvátní výzva.

Arsenál ve hře se skládá z klasických sci-fi zbraní, nechybí lasery, brokovnice s obrovským poškozením, stázové granáty, Respawner nebo granáty se štítem. Zbraně se dají vylepšovat. Stejně jako vlastní statistiky s novými upgrady a perky.

The Anacrusis jde už 13. ledna do Early Accessu a spoléhá na reakce, postřehy a kritiku hráčů. Vývojáři počítají s technickými problémy a čekají na zpětnou vazbu. Stejně tak doufají, že se hráči podělí o své nápady a společně s nimi vytvoří hru, ušitou hráčům na míru.

The Anacrusis je na Steamu a už teď si ho můžete přidat na Wishlist. V den vydání bude hra dostupná i na Xbox Game Passu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *