The Ascent – NOVINKY – Co když zkrachuje korporace, která vás vlastní?

The Ascent je acyberpunková kční RPG střílečka se zajímavým nápadem. Největší korporace na planetě Veles vlastní všechno, včetně vás, korporace The Ascent Group. Zničeho nic se tahle korporace zhroutí a nikdo neví, co bude dál.

  • Datum vydání: 29. června 2021
  • Vývojář: Neon Giant
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X a S

The Ascent Group je naprosto nezávislá metropole, řízená stejnojmenou korporací, na které se denně potkávají tisíce bytostí z celé galaxie. Všichni se touží dostat se na tohle místo a vy máte to štěstí, že na něm žijete každý den. Jenom ne jako jeho návštěvník, ale jako otrok vlastněný korporací.

Váš život za moc nestojí, protože děláte doslova cokoliv, co vám korporace nařídí. A aby to bylo ještě horší, jednou se probudíte a zjistíte, že korporace zkrachovala. Bezpečnostní systémy se zbláznily a všechno kolem vás se od základů mění.

Když je korporace mimo, konečně můžete znova rozhodovat o vlastním osudu. Už žádné opravování špinavých částí města. V singlu nebo v co-opu se třemi dalšími hráči máte jedinečnou možnost změnit vlastní osud.

A přestože to zní jednoduše, postaví se vám do cesty hned několik překážek. Bez korporace neplatí stará pravidla a gangy rychle vycítí svoji příležitost. Takže se během lootování nezapoměňte ohlížet přes rameno.

The Ascent je hlavně o střílení a neměla by být nouze o nové, zajímavé zbraně. Do souboje taky můžete zapojit zničitelné prostředí kolem sebe. Prvky RPG se nezapřou, vaše postava je jenom vaše a hra vás nechává dělat si s ní okoliv vás napadne. Nové úrovně odemykají nové kybernetické implantáty, které upravují souboj na míru každému hráči.

The Ascent vychází už 29. června jako součást Xbox Game Passu. Jde tak o exkluzivní hru pro majitele Xboxu a počítačů. Kromě toho se hra dá pořídit na Steamu, momentálně se dá The Ascent pořídit s malou 10% slevou na Steamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *