The Day Before – Zombie survival opravdu vyjde! Hra vstupuje do early access!

Vývojářské studio Fntastic, které stojí za akční MMO survival hrou The Day Before, vydalo nový trailer představující další herní prvky. Hra bude zahrnovat rozvoj komunity přeživších, sběr zásob a zajištění toho, aby postava hráče zůstala zdráva, najezena a hydratovaná. Vydání hry však bylo opět odloženo, datum předběžného přístupu na Steamu je nyní stanoveno na 7. prosince.

Vývoj hry The Day Before provázely problémy s ochrannými známkami a obvinění z kopírování konkurenčních her. Název hry nemá registrovanou ochrannou známku a je možné, že dojde k záměně se stejnojmennou kalendářovou aplikací. Vývojáři přiznávají, že jde o jejich první hru takového rozsahu, a předpokládají, že na ní stráví 6 až 8 měsíců, než vydají plnou verzi na konzole. Prosincový release bude obsahovat veškerý základní obsah a hráči, kteří si jej zakoupí před finálním vydáním, ušetří, protože cena se po vydání ostré verze zvýší z 39 na 49 dolarů.

Zatímco The Day Before zpočátku hráče zaujal svou grafikou a pojetím, nový trailer a záběry z hraní nevyvolaly pozitivní reakce. Hra není ve srovnání s jinými současnými velkými hrami považována za grafický zázrak, zejména pokud jde o hratelné postavy. Prostředí je však dobře navržené.

Finální trailer

Ve hře se hráči dostanou do New Fortune City a musí se připojit ke komunitě přeživších. Bezpečné místo k životu si musí zasloužit tím, že se vydávají do postapokalyptických měst a sbírají suroviny. Hráči se setkají se zombies a soupeřícími skupinami hráčů , přičemž si mohou přizpůsobit vybavení své postavy, jako jsou zbraně, obranné vesty a helmy. Ve hře bude také možnost pořídit si pro snadnější přepravu vozidla.

Zajímavé je, že The Day Before poskytne také odpočinek od intenzivního postapokalyptického světa, protože hráči budou mít možnost vytvořit si vlastní ranč a upravit si ho podle svých představ. Tento přídavek se může líbit fanouškům hry Animal Crossing.

The Day Before potýkala s komplikacemi ve vývoji a od hráčů se dočkala smíšených reakcí, přesto může překvapit jedinečným zážitkem z MMO akce o přežití se zaměřením na budování komunity, sběr surovin a přizpůsobení postavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *