The Division 2 plánuje otevřené betatestování pro všechny – NOVINKY

Původní The Division mělo poměrně úspěch, ale časem ve hře tak nějak nebylo co dělat. Druhý díl Tom Clancy’s The Division 2 chce nedostatky prvního dílu opravit a udělat z The Division pořádný titul, ke kterému se budeme vždy rádi vracet. A aby toho studio Ubisoft docílilo, musí ozkoušet všechny aspekty hry, které zatím má. A jak se říká, víc hlav víc ví, nebylo by tak od věci přichystat otevřenou betaverzi, což je přesně to, na čem Ubisoft právě pracuje – The Division 2 totiž bude mít otevřenou betu, a to již velmi brzy.

Celá informace kolem otevřené bety unikla při oficiálním streamu z uzavřené bety, kdy se jeden z vývojářů nechal slyšet, že část chyb, které byly nahlášeny v uzavřené betě, budou v té otevřené opraveny. Otevřená beta ale ani tak nebyla žádným tajemství, a každý fanoušek ji tak nějak očekávala, neboť přesně to samé se odehrávalo i během příprav na první díl, kdy po klasické chráněné betě následovala beta otevřená. Open beta u prvního dílu krátce předcházela vydání plné hry, můžeme tak počítat s tím, že nejinak to bude i u dílu druhého.

Ani zde totiž oficiální datum zpřístupnění otevřené bety neznáme. Alespoň tak víme, že cela hra vyjde 15. března, tedy za necelý měsíc. Když se vrátíme v čase, víme, že uzavřená beta pro vývojáře a betatestery byla jakousi výkladní skříní celé hry, dočkali jsme se tak několika misí propagujících základní herní režimy a módy. Díky tomu i víme, že obsahu je ve hře celkem dost a můžeme tak zatím jen nedočkavě vyhlížet plnou verzi hry a otevřenou betu, která finálnímu datu vydání plné hry bude lehce předcházet. To, zdali to ale bude za pár dní, pár týdnů, nebo až těsně před vydáním, prozatím nevíme. Musíme si tak počkat. Ale už nyní se těšíme, co vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *