The Elder Scrolls: Castles – Funkční princip z Fallout Shelteru, nyní však v Tamrielu!

Společnost Bethesda Softworks, významný vydavatel her, plánuje vydat další hru. Tentokrát se vrátíme do Tamrielu, každopádně se nejedná o nové The Elder Scrolls. Tedy tak napůl. Nedávné upozornění o existenci hry The Elder Scrolls: Castles ukázalo, že se společnost nevzdává na poli mobilních titulů. Hra, která zatím nebyla oficiálně odhalena, se objevila v obchodě Google Play v americkém regionu a v současné době je ve fázi omezeného přístupu, který platí pouze pro systém Android.

The Elder Scrolls: Castles by se měl podobat hře Fallout Shelter v regionu Tamriel, kde si hráči staví, vylepšují a udržují vlastní pevnosti. Musí cvičit své poddané, starat se o blaho panovníka a jmenovat jeho dědice. Hra umožňuje hráčům přidělovat obyvatele na různá pracoviště, aby měli k dispozici dostatek zdrojů. Hradní království lze vylepšovat, rozšiřovat a zkrášlovat pomocí různých dekorací a památek.

Vývojáři naznačují, že pokud jsou poddaní dlouhodobě nespokojeni, mohou se pokusit panovníka zavraždit. Na jednom z obrázků je také zobrazen souboj s drakem, který mobilní novince dodává akční prvek. Zatím však není jisté, zda hráči nebudou chtít spíše zavraždit Bethesdu, protože ti, kteří hru vyzkoušeli, sdílejí vlažné dojmy a obavy z dopadu mikrotransakcí.

Přesto projekt nebyl oficiálně oznámen, takže je možné, že po jeho spuštění vznikne vyvážená a zábavná nová hra. Pokud ne, Bethesda bude mít stále k dispozici Fallout Shelter, který je stále dostupný a svou kvalitou převyšuje vše, co dosud vydala na mobilních zařízeních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *