The Game Awards – Ocenění pro Baldur’s Gate 3 a Alan Wake 2, spousta nových her pro rok 2024!

Geoff Keighley v rámci The Game Awards ukončil velmi rozsáhlý rok videoher, ve kterém oslavoval nezávislé tituly i velké hity. Byl to skvělý způsob, jak se ohlédnout za minulým rokem a nadcházejícími hrami. Vítězi letošních cen zahrnují Baldur’s Gate 3, který získal několik ocenění včetně ceny za hru roku, a Alan Wake 2, který vyhrál ceny za nejlepší herní režii, výtvarnou režii a příběh.

Dalšími vítězi letos jsou hry:

Pikmin 4 za nejlepší strategii, Street Fighter 6 v kategorii bojová hra, Super Mario Wonder za nejlepší rodinnou hru, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom v kategorii akční adventura, Armoured Core VI – Fires of Rubicon akční hra, Sea of Stars za nezávislou hru, Cocoon za indie debut, Final Fantasy XVI v hudební kategorii, Hi-Fi Rush, The Last of Us, Honkai: Star Rail, Resident Evil Village VR, Forza Motorsport, Cyberpunk 2077, Tchia a Forza Motorsport.

Hudební vystoupení Alana Wakea 2

Mezi nejvíce očekávanými novými hrami jsou OD od Hidea Kojimy a Jordana Peeleho, která slibuje být hororovým mistrovským dílem. Další nadšení vyvolává oznámení o hře Blade, akční adventuře z pohledu třetí osoby od Bethesdy a Arkane Lyon. Sega pak přináší pět aktualizací klasických her, včetně návratu Jet Set Radio. Hello Games má také novou hru s názvem Light No Fire s ambiciózním projektem celoročního světa. A konečně, Monster Hunter Wilds pokračuje v úspěchu série Monster Hunter World.

Představení projektu OD bylo velmi netradiční, až umělecké

The Game Awards byly skvělým způsobem, jak oslavit úspěchy videoher a představit nadcházející tituly. Fanoušci se mohou těšit na hry různých žánrů a rozmanitých konceptů, které obohatí herní průmysl v nadcházejícím roce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *