The Good Life – NOVINKY – Mysteriózní stylizovaná adventura z Japonska

Crowdfunding je obecně velmi dobrá záležitost, která dělá dobré skutky. Konkrétně crowdfundingový server Kickstarter pomohl velké spoustě skvělých indie titulů k úspěchu a hlavně k tomu, aby vůbec mohly existovat. Dnes se podíváme na další titul, který zkoušel štěstí na Kickstarteru, ale ještě předtím na serveru FIG, kde bohužel neuspěl. Mám na mysli novou stylizovanou adventuru The Good Life, kterou vytváří vývojářské studio White Owls se sídlem v japonské Osace. Jejich připravovaý titul The Good Life vévodí všem indie žebříčkům s titulem „nejočekávanější indie hra roku“ a není tak od věci podívat se na hru z pořádné blízkosti, vývojáři totiž uveřejnili na internet první příběhový trailer.

Příběh nás zavede v kůži mladé fotografky na anglické předměstí Londýna. Krásná vesnička se pro naši postavu stane spásou, ale zároveň i peklem. Cosi totiž začne zavánět a mladá fotografka zjistí, že ve vesničce něco nesedí. Věci nejsou tím, čím se zdají být a celá hustá atmosféra noční vesničky zalité pouze světlem z lamp se stává čím dál tím nesnesitelnější. Celý hrot situace se vyostří ve chvíli, kdy se najde v potoce tělo mrtvé dívky s dýkou v hrudi. Podezřelým se v tu chvíli stává úplně každý a bude to chtít pořádný kotel trpělivosti, na to tuhle prekérnost vyřešit. No a co teprve ve chvíli, kdy se dovídáme, že někteří lidé se zde po vzoru Franze Kafky mění ve zvěř. Fanoušky detektivních zápletek a podobných adventur hra jistě potěší.

Titul má být k dostání na konci příštího roku, přitom zatím je ohlášen port pro PC (Windows, Mac, Linux), pro PlayStation 4 a také pro Nintendo Switch. Na dalších platformách, jako například Xbox One, zatím titul ohlášen nebyl, ale do dne vydání ještě zbývá moře času, je tak velice pravděpodobné, že se tento status změní. Doufáme v to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *