The Greedy Cave – RECENZE – Jedna z nejlepších her na mobily

A jsem zde opět s vynikající RPG hrou na mobily, která patří k mým TOP 3, které zapínám dennodenně. Někteří z vás ji možná již zkusili, ale po pár hodinách hraní jste se ne a ne dostat přes bosse. No, tuto hru bych přirovnal k PC hře Dark Souls, protože než se dostanete o pár levelů dále, musíte si doslova projít peklem, a to takovým, že se musíte neustále vracet do města, zapnout hru znovu o předešlé 3 levely a znovu pozabíjet monstra, posbírat nejlepší itemy a hlavně elixíry a jít dále.

Abych řekl pravdu, mám na této hře nahráno více jak 50 hodin čistého času a nejsem ani ve čtvrtině, a to do tohoto nepočítám čas, který jsem strávil nad koukáním reklam kvůli zisku pár krystalů.

No, nebudu vás již více napínat. Základ je jasný, postava, která může na sobě nést až 8 kusů oblečení, kouzla a staty, které každým levelem vylepšujete. Základní věcí je se rozhodnout , koho budete hrát, nebo spíše, která kouzla si zvolíte. Buď budete sbírat věci s POWER, nebo ATK dmg. Obojí naráz nedoporučuji.

Dále je zde město, kde najdete achievementy + úkoly, stařenku, která prodává věci za goldy a krystaly, popřípadě elixíry a změnu vzhledu. Poté je zde bedna, kde si schováváte věci například na další vylepšování. Vedle je kovář, u kterého zlepšujete věci nebo měníte bonusy. Jako poslední NPC, je zde voják, který vás dostane do „hrací“ mapy. Každých 20 levelů je jeden boss. Každých 10 levelů je záchytný bod, kde si můžete nakoupit věci. Každých 5 levelů je stůl, kterým si do věcí můžete přidat bonus.

Důležité v této hře je to, že pokud se chcete vrátit do města a posléze „zachránit“ své věci, tak musíte najít escape scroll. Ten padá z váz, nebo kostí. Do města s sebou vezmete pouze věci, které mají zlatý rámeček. Buď takové věci najdete, nebo najdete sošku, která vám vždy jednu věc ozlatí.

Hrací styl je velice jednoduchý. Při bojování nemusíte dělat nic, jen si hlídat hladinu HP, protože pokud umřete, ztratíte vše, co jste nasbírali. Někdy jsem hrál od 1. stage do 80. stage, což trvalo více jak 5 hodin, a když už jsem se chtěl vrátit do města, omylem jsem ťukl na protivníka, který mě zabil. A pět hodin bylo v … Několikrát jsem měl ty momenty, kdy jsem hru vymazal a pár dní ji nehrál. Myslím si ale, že ti co hledají pořádnou pařbu na mobily, doporučuji. Chce to jen vytrvalost při hraní a pevné nervy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *