The House of Da Vinci – Slovenský počin míří do VR!

Připravte se na nasazení náhlavní soupravy Meta Quest 3 a přeneste se do Itálie 16. století. Slovenští vývojáři nezávislé hry Blue Brain Games přenášejí svůj kritikou oceňovaný logický hit The House of Da Vinci do virtuální reality. Tento nový VR zážitek slibuje, že se dokonale hodí k soupravě Meta Quest 3 a přinese pohlcující a poutavé dobrodružství.

The House of Da Vinci VR vyzývá hráče, aby se vžili do role nejslibnějšího učedníka Leonarda da Vinciho. Tvým úkolem je vyřešit záhadu zmizení svého mistra řešením mechanických hádanek, odhalováním skrytých předmětů a únikem z místností plných Leonardových geniálních vynálezů. Hra nabízí autentický a nádherně ztvárněný renesanční svět a vyzývá hráče, aby použili svůj důvtip k odhalení tajemství, které stojí za Da Vinciho zmizením.

Původní hra má solidní rodokmen, prodalo se jí přes půl milionu kopií na PC a ohromující čtyři miliony kusů na mobilních zařízeních. Díky tomuto úspěchu je přechod na Meta Quest 3 přirozeným krokem vpřed. Podle Blue Brain Games: „V tomto podmanivém logickém dobrodružství pro VR, které sdílí příběh s naší první hrou, zažijete svět The House of Da Vinci jako nikdy předtím. Každá hádanka byla znovu vytvořena s ohledem na VR a každá lokace byla pečlivě oživena s větší hloubkou a ještě krásnějšími výhledy.“

VR verze hry The House of Da Vinci se může pochlubit několika vylepšenými funkcemi:

  • Objevte novou perspektivu VR: Konečně se můžete mechanických hádanek a bizarních vynálezů dotýkat vlastníma rukama a ponořit se tak do ohromujícího VR světa renesanční Itálie 16. století.
  • Řešte mechanické hádanky: Vyzkoušejte si, jak řešit problémy: Mozkové závity a matoucí hádanky založené na Leonardových vynálezech budou výzvou pro vaše schopnosti řešit problémy.
  • Užijte si intuitivní ovládání: Vychutnejte si zábavu z intuitivního ovládání: Procházejte Leonardovou dílnou s lehkostí a užijte si zábavu z intuitivního hraní.
  • Zažijte renesanci: Válečné stroje, složité zámky, mechanické hádanky a úniky z místností prověří vaše schopnosti.
  • Zvládněte jedinečné mechanismy: Vyzkoušejte si, jak se hraje v různých hrách: Odhalte skryté předměty tím, že uvidíte skrz povrchy kolem sebe.
  • Nahlédněte do minulosti: Neobvyklá rukavice vám umožní stát se svědky událostí z minulosti a dozvědět se více z příběhu.

Společnost Blue Brain Games oznámila, že hra The House of Da Vinci VR bude pro zařízení Meta Quest VR dostupná později v roce 2024 prostřednictvím obchodu Meta Store a služby Steam. Tato zpráva je vzrušující pro herní a logické nadšence, které trilogie The House of Da Vinci uchvátila již od svého debutu. První díl bude uveden na trh později v tomto roce, což naznačuje, že by mohlo jít o zážitek založený na kapitolách.

Chcete-li si hru prohlédnout, podívejte se na trailer a přidejte si The House of Da Vinci VR do wishlistu na Steamu. Připrav se ponořit se do pohlcujícího renesančního dobrodružství a vyřešit záhadu zmizení Leonarda da Vinciho jako nikdy předtím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *