The Last of Us Part III – Koncept pokračování už existuje! Na další díl si ale počkáme!

V novém dokumentu o vývoji hry The Last of Us Part II naznačil Neil Druckmann, režisér a scenárista hry, možnost třetího dílu série. V rozhovoru prozradil, že tým ze studia Naughty Dog má k dispozici návrh příběhu s postavou Tommyho, který navazuje na události druhé hry. Režisér zdůraznil, že se nejedná o plnohodnotné pokračování, nýbrž o menší příběh, který se váže k celkovému ději série.

Během rozhovoru se Druckmann zaměřil na výzvy, jimž studio čelilo při udržování rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem během vývoje The Last of Us Part II, a jak to ovlivnilo jejich plány na budoucí projekty. Vysvětlil, že příběh Tommyho byl prozatím odložen, avšak vyjádřil naději, že bude nakonec realizován, ať už jako hra nebo televizní seriál. Důraz klade na jasně definovaný koncept a příběh, který zapadá do zavedených témat série.

Přestože zatím nemá kompletní příběh pro The Last of Us 3, prozradil, že má koncept, který ho stejně vzrušuje jako první a druhý díl. Věří, že příběh bude mít ještě jednu kapitolu a že existuje průchodná linie spojující všechny tři hry. Třetí díl by tak měl sloužit jako závěrečná kapitola, která příběh uzavře uspokojivě.

Druckmannovy poznámky naznačují, že společnosti Naughty Dog a Sony plánují pustit do vývoje třetí a poslední hry ze série The Last of Us. Kromě toho zmínil, že studio pracuje na dalších ambiciózních hrách pro jednoho hráče. Druckmann vyjádřil vděčnost za svobodu, kterou jako vývojář má, a za podporu, kterou obdržel při realizaci nových projektů.

Druckmann naznačil možnost třetího dílu série The Last of Us s menším příběhem, který se odehrává po událostech druhé hry. Ačkoli byl vytvořen koncept, studio je stále v rané fázi vytváření kompletního příběhu. Důraz je kladen na vytvoření příběhu, který zapadá do hlavních témat série. Druckmann věří, že příběh bude mít ještě jednu kapitolu, která bude znamenat konec série.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *